کتاب انقلاب اسلامی در گیلان اثر دکتر قدیر نجف زاده شوکی امروز درسازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان در رشت نقد و بررسی شد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان ؛ مدیر سازمان اسناد وکتابخانه‌های ملی گیلان گیلان گفت:هدف از برگزاری این نشست ، ایجاد بستر مناسب برای دغدغه‌مندان فرهنگ و اهل قلم و دوستداران کتاب […]

کتاب انقلاب اسلامی در گیلان اثر دکتر قدیر نجف زاده شوکی امروز درسازمان اسناد و کتابخانه ملی گیلان در رشت نقد و بررسی شد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان ؛ مدیر سازمان اسناد وکتابخانه‌های ملی گیلان گیلان گفت:هدف از برگزاری این نشست ، ایجاد بستر مناسب برای دغدغه‌مندان فرهنگ و اهل قلم و دوستداران کتاب در حوزه نقد و بررسی است.

آقای حسین بهمنش با اشاره به تاریخ تحول اجتماعی و سیاسی گیلان ، افزود : گیلان از دهه ۴۰ تا سال ۵۷ در بسیاری از رخداد‌های مهم تاریخی پیشتاز بوده و نقش بسزای درپیروزی انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

وی با بیان اینکه مرکز اسناد اسلامی کشوراز سه دهه گذشته تا کنون بصورت تخصصی کمیت و کیفت آثاررا بررسی می‌کند، گفت: پژوهشگران برای تولید اثر باید با اشرافیت کامل علمی و تاریخی کار کنند. 

آقای بهمنش ضمن قدردانی از تلاش گرد آوردنده کتاب انقلاب اسلامی در گیلان افزود: این کتاب اثر دکتر قدیر نجف زاده شوکی است که در سال گذشته زیر نظر سازمان اسناد ملی و کتابخانه‌ها به چاپ رسیده است.

  • نویسنده : گیل خزر