فیلم کوتاه «نوشیدن رویا» برنده جایزه بهترین تولید فیلم کوتاه در جشنواره بین المللی فیلم صوفیه بلغارستان شده است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: فیلم کوتاه «نوشیدن رویا» به کارگردانی محمود اریب و تهیه کنندگی مهیار قاسمی‌پور، برنده جایزه بهترین تولید فیلم کوتاه در جشنواره […]

فیلم کوتاه «نوشیدن رویا» برنده جایزه بهترین تولید فیلم کوتاه در جشنواره بین المللی فیلم صوفیه بلغارستان شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: فیلم کوتاه «نوشیدن رویا» به کارگردانی محمود اریب و تهیه کنندگی مهیار قاسمی‌پور، برنده جایزه بهترین تولید فیلم کوتاه در جشنواره بین المللی فیلم «صوفیه Sofia Art Film Festival – SAFF در صوفیه»، پایتخت بلغارستان شد.
رضا ثقتی افزود: فستیوال Sofia Art Film Festival جشنواره‌ای بین‌المللی و مستقل است که دارای بخش‌های رقابتی، فیلم‌های بلند، فیلم‌های کوتاه و مستند از سراسر جهان است.
وی گفت: فیلم کوتاه «نوشیدن رویا» روایت تجربه خارق‌العاده مردی است که یک روز عادی را آغاز می‌کند، ولی در ادامه با نوشیدن یک جرعه از قهوه روزانه‌اش در رویایی عجیب گرفتار می‌شود و هر جرعه برایش یک تجربه عجیب را رقم می‌زند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه این فیلم کوتاه در ژانر تجربی – تخیلی تولید شده و مدت زمان آن، ۵ دقیقه است افزود: پیش از این فیلم کوتاه «نوشیدن رویا» برگزیده فستیوال فیلم اوستیا – ایتالیا شده بود.

 

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)