استاندار گیلان: برای تکمیل آزاد راه رشت – قزوین به ۵۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ دکتر اسدالله عباسی امروز به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور از روند تکمیل آزادراه رشت – قزوین در محدوده منجیل بازدید کرد و […]

استاندار گیلان: برای تکمیل آزاد راه رشت – قزوین به ۵۴۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

نیاز به بیش از ۵۰۰ میلیاردتومان اعتبار برای تکمیل آزادره رشت – قزوینبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ دکتر اسدالله عباسی امروز به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور از روند تکمیل آزادراه رشت – قزوین در محدوده منجیل بازدید کرد و از نزدیک در جریان اقدامات و پیشرفت طرح قرار گرفت.

وی در حاشیه این بازدید از ۵۴۵ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح خبر داد و افزود: قطعه الف آزادراه به ۱۶۳ میلیارد تومان و قطعه ب به ۳۸۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که پیش‌بینی‌های لازم انجام شده است.

نیاز به بیش از ۵۰۰ میلیاردتومان اعتبار برای تکمیل آزادره رشت – قزویناستاندار گیلان گفت: تکمیل این آزادراه باعث سهولت رفت و آمد در مسیر رشت – تهران و افزایش ورود مسافران به گیلان می‌شود.

دکتر اسدالله عباسی پرداخت معوقات کارگران را اولویت اصلی برای شتاب دادن به تکمیل این آزادراه عنوان کرد و گفت: تأمین اعتبارات مورد نیاز برای حمایت از اقدامات مجریان طرح و تسریع عملیات اجرایی برای تحویل سریع‌تر این مسیر به مردم، مورد انتظار است.

  • منبع خبر : صداوسیمای گیلان