هفتمین جشنواره‌ی ملی- مردمی «مدرسه‌ی عشق» امروز در خانه‌ی تاریخی میرزا کوچک جنگلی در منطقه‌ی استادسرای رشت آغاز بکار کرد. گیل خزر به نقل از صداوسیمای گیلان :  ؛ این جشنواره ۹ محور و ۸ بخش فرهنگی و هنری دارد و علاقه‌مندان می‌توانند آثارخود را در بخش‌ها ی، هنر‌های تجسمی، پویانمایی، هنر‌های تصویری و نمایشی، […]

هفتمین جشنواره‌ی ملی- مردمی «مدرسه‌ی عشق» امروز در خانه‌ی تاریخی میرزا کوچک جنگلی در منطقه‌ی استادسرای رشت آغاز بکار کرد.

گیل خزر به نقل از صداوسیمای گیلان :  ؛ این جشنواره ۹ محور و ۸ بخش فرهنگی و هنری دارد و علاقه‌مندان می‌توانند آثارخود را در بخش‌ها ی، هنر‌های تجسمی، پویانمایی، هنر‌های تصویری و نمایشی، سرود و موسیقی، ادبیات، شعر و مکتوبات، نوآوری و ابتکارات و ایده‌های جدید پایگاهی را حداکثر تا ۳ ماه آینده به تارنمای www.madreseye eshgh.ir ارسال کنند.
معاون فرهنگی – هنری سازمان بسیج مستضعفان کشور درآیین افتتاح این جشنواره گفت: هدف از برگزاری هفتمین جشنواره‌ی مردمی «مدرسه‌ی عشق» روایت هنرمندانه و هوشمندانه‌ی ارزش‌های والای انقلاب اسلامی در بستر بهره گیری از خلاقیت و نبوغ عموم جامعه بویژه جوانان و نوجوانان آینده ساز است.
 سردار علی مقواساز با اشاره به محور‌های این جشنواره گفت: امید آفرینی، فرهنگ کار و تولید، جمعیت، حل مشکلات محله با توان مردم، جهاد برای مردم، بانوی ایرانی، ایران زیبا، ایران قوی، جامعه‌ی آگاه و قهرمانان ملی از ۹ محور اصلی آثار ارسالی به این جشنواره است.
معاون هماهنگ کننده‌ی سپاه قدس گیلان نیز در این نشست با اشاره به پیشینه‌ی غنی فرهنگی و تاریخی گیلان و پیشگامی مردم این دیار در عرصه‌ی ولایتمداری و دینداری، گفت: گیلان سرشار از استعداد‌های خلاق و بالقوه ایی ست که هدایت آنان بسوی نقاط قوت و برجسته‌ی فرهنگی و اجتماعی می‌تواند زمینه ساز مقابله با هجمه‌های فرهنگی بدخواهان نظام باشد.
سرهنگ احمد منشوری اضافه کرد: با وجود استعداد‌ها و توانمندی‌های فرهنگی و رسانه ایی گیلان، سازمان بسیج مستضعفان کشور، مرکز آفرینش‌های هنری بسیج گیلان را به عنوان دبیرخانه‌ی هفتمین جشنواره‌ی مردمی «مدرسه‌ی عشق» انتخاب کرد.

  • نویسنده : گیل خزر