مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گیلان اشاره به افزایش میزان خودروهای ورودی به گیلان به نسبت هفته گذشته گفت: در هفته گذشته تعداد خودروهای ورودی به گیلان ۱۶۷ هزار و ۶۲۴ خودرو بوده است که آمار در ۷۲ ساعت گذشته و با افزایش ۱۴ درصدی به ۱۹۲ هزار و ۲۵ خودرو رسید. به گزارش […]

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گیلان اشاره به افزایش میزان خودروهای ورودی به گیلان به نسبت هفته گذشته گفت: در هفته گذشته تعداد خودروهای ورودی به گیلان ۱۶۷ هزار و ۶۲۴ خودرو بوده است که آمار در ۷۲ ساعت گذشته و با افزایش ۱۴ درصدی به ۱۹۲ هزار و ۲۵ خودرو رسید.

به گزارش گیل خزر  از  کارواشتغال غلامعلی نیک‌فهم مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گیلان با اشاره به افزایش میزان خودروهای ورودی به گیلان به نسبت هفته گذشته اظهار کرد: در هفته گذشته تعداد خودروهای ورودی به گیلان ۱۶۷ هزار و ۶۲۴ خودرو بوده است که آمار در ۷۲ ساعت گذشته و با افزایش ۱۴ درصدی به ۱۹۲ هزار و ۲۵ خودرو رسید.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای گیلان همچنین از کاهش ۱۴ درصدی خروج خودروها از محورهای مواصلاتی استان خبر داد و افزود: در هفته گذشته و بر اساس آمار ۱۶۵ هزار و ۱۵۶ خودرو از محورهای مواصلاتی گیلان خارج‌شدند که این آمار در سه روز گذشته به ۱۴۰ هزار و ۹۳۴ عدد رسیده است.

نیک‌فهم با تأکید بر حضور نیروهای راهداری در تمامی محورهای مواصلاتی و جاده‌های گیلان بیان کرد: با توجه‌‌ به آغاز فصل سرما، نیروهای راهداری با تمامی تجهیزات در جاده‌های استان مستقر هستند تا در صورت لزوم به شهروندان خدمات دهند.