معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی گیلان: کشاورزان با اهتمام به خسارت‌های بارندگی‌های اخیر بیمه محصولات خود را جدی بگیرند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی گیلان امروز با اشاره به خسارت ناشی از بارندگی‌های چند روز گذشته گفت: تا کنون ۴۷ هزار کشاورز محصولات خود را در گیلان بیمه […]

معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی گیلان: کشاورزان با اهتمام به خسارت‌های بارندگی‌های اخیر بیمه محصولات خود را جدی بگیرند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی گیلان امروز با اشاره به خسارت ناشی از بارندگی‌های چند روز گذشته گفت: تا کنون ۴۷ هزار کشاورز محصولات خود را در گیلان بیمه کرده اند که از این تعداد ۲۷ هزار نفر شالیکار هستند.
پیمان عبداللهی‌فر با اشاره به اینکه هنوز میزان خسارت بارندگی اخیر مشخص نشده است بیان کرد: شالیکارانی که خسارت دیده اند هم می‌توانند برای بیمه شالیزار‌های خود تا پایان اردیبهشت ماه اقدام کنند و از مزایای بیمه کشاورزی بهره‌مند شوند.
وی بیمه محصولات کشاورزی را فرصتی مغتنم برای کشاورزان دانست و افزود: تامین هزینه‌های کشاورزان ناشی از خسارات وارده، ترغیب آنان به تولید محصولات بیشتر و امیدواربودن کشاورزان نسبت به جبران خسارت‌ها در زمان بحران از جمله مزایای بیمه محصولات کشاورزی است.
معاون خدمات بیمه‌ای بانک کشاورزی گیلان با اشاره به خطر بروز حوادث غیر مترقبه در استان گفت: گیلان ۲۳۸ هزار هکتار شالیزار دارد که تا کنون ۲۲ هزار هکتار آن بیمه شده است.
کشاورزان برای خرید بیمه نامه می‌توانند به نمایندگی‌های بیمه، شعب بانک کشاورزی و مراکزجهاد کشاورزی استان مراجعه کنند.

  • نویسنده : گیل خزر