رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت ۲ واحد پزشکی غیرمجاز در رشت خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان، سرهنگ علی حیدرخواه گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به همراه کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته، ۲ مؤسسه پزشکی […]

رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت ۲ واحد پزشکی غیرمجاز در رشت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان، سرهنگ علی حیدرخواه گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به همراه کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی پس از تحقیقات نامحسوس صورت گرفته، ۲ مؤسسه پزشکی غیرمجاز و متخلف را در منطقه فلکه رازی شهرستان رشت شناسایی کردند.
رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی گیلان از پلمب و جلوگیری از ادامه فعالیت این مؤسسات که متصدیان آن‌ها اقدام به ارائه خدمات پزشکی به صورت غیرمجاز می‌کردند، خبر داد و افزود: متخلفان ۳۰ و ۳۴ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیزات حکومتی معرفی شدند.
وی با بیان اینکه پلیس با افراد سودجو که سلامتی مردم را به خطر می‌اندازند، برخورد قانونی می‌کند از مردم خواست، برای درمان به مراکز معتبر پزشکی و دارای مجوز از وزارت بهداشت و درمان مراجعه کنند و هرگونه مورد مشکوک را از طریق تماس با سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)