مدیرکل کمیته امداد امام گیلان از خیران استان خواست با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به این نهاد، برای نیازمندان استان، یلدایی خاطره انگیز بسازند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ عباس اهرابی گفت: با اشاره به نزدیک بودن شب یلدا ، این نهاد حمایتی بسته‌های یلدایی را برای خانواده‌های نیازمند با عنوان «یلدای مهربانی» […]

مدیرکل کمیته امداد امام گیلان از خیران استان خواست با اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود به این نهاد، برای نیازمندان استان، یلدایی خاطره انگیز بسازند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ عباس اهرابی گفت: با اشاره به نزدیک بودن شب یلدا ، این نهاد حمایتی بسته‌های یلدایی را برای خانواده‌های نیازمند با عنوان «یلدای مهربانی» تهیه می‌کند.

وی با بیان اینکه ایتام ، زنان بی سرپرست و خانوار‌های بد سرپرست برای توزیع این بسته‌های حمایتی در اولویت قرار دارند، افزود: خیّران استان می‌توانند برای مشارکت در این پویش، کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری تحویل دهند.

مدیرکل کمیته امداد امام گیلان با قدردانی از همراهی شهروندان نوع دوست استان، گفت: شهروندان نیکوکار گیلانی می‌توانند کمک‌های خود را به کارت شماره ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۲۹۸۸۵ و یا از طریق کد دستوری #۰۱۳*۸۸۷۷* واریز کنند