سخنگوی ستاد انتخابات گیلان از بارگذاری و تعیین ۲ هزار و ۶۸۸ شعبه‌ی اخذ رای در ۴۶ حوزه‌ی انتخابیه‌ی اصلی و فرعی سراسر استان خبر داد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ، دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه از مجموع ۲ هزار و ۶۸۸ شعبه‌ی اخذ رای پیش […]

سخنگوی ستاد انتخابات گیلان از بارگذاری و تعیین ۲ هزار و ۶۸۸ شعبه‌ی اخذ رای در ۴۶ حوزه‌ی انتخابیه‌ی اصلی و فرعی سراسر استان خبر داد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ، دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه از مجموع ۲ هزار و ۶۸۸ شعبه‌ی اخذ رای پیش بینی شده در گیلان ، ۲ هزار و ۳۱۶ شعبه ثابت و ۳۷۲ شعبه ی اخذ رای بطور سیار پیش بینی شده است گفت: این رقم در مقایسه با انتخابات پیشین مجلس ۵ درصد افزایش دارد.

جواد شفیعی از اقشارمختلف مردم دعوت کرد: در صورت علاقه به قرارگرفتن جزء عوامل اجرایی انتخابات در دوازدهمین دوره‌ی انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره‌ی انتخابات خبرگان رهبری می‌توانند با مراجعه به سامانه استانداری ثبت نام کنند. 
وی زمان آغاز تبلیغات انتخاباتی داوطلبان شرکت در دوازدهمین دوره‌ی رقابت‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را از سوم تا دهم اسفندماه ۱۴۰۲ و به مدت یک هفته اعلام کرد و گفت: دو انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در روز جمعه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۲ همزمان با سراسر کشور در ۴۶ حوزه‌ی اخذ رای گیلان برگزار خواهد شد.

  • نویسنده : گیل خزر