استاندار گیلان گفت: کارگران رکن اصلی تولید و رشد اقتصادی جامعه هستند. به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ استاندار گیلان امروز در جشن هفته کار وکارگر که به همت شهرداری مرکز استان در تالار شهر رشت برگزار شده بود، افزود: کارگران شهرداری رشت در سخت‌ترین شرایط برای زیبا سازی و نظافت این شهر تلاش می‌کنند و مسئولان باید قدردان تلاش این کارگران زحمتکش […]

استاندار گیلان گفت: کارگران رکن اصلی تولید و رشد اقتصادی جامعه هستند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ استاندار گیلان امروز در جشن هفته کار وکارگر که به همت شهرداری مرکز استان در تالار شهر رشت برگزار شده بود، افزود: کارگران شهرداری رشت در سخت‌ترین شرایط برای زیبا سازی و نظافت این شهر تلاش می‌کنند و مسئولان باید قدردان تلاش این کارگران زحمتکش باشند.
دکتر اسدالله عباسی با اشاره به اینکه من از وضعیت مدیریت شهری رشت رضایت دارم افزود: مجموعه مدیریت شهری رشت برای حل مشکل ترافیک اقدامات خوبی در دست اجرا دارد.
رحیم شوقی شهردار رشت هم در این مراسم با بیان اینکه پرداخت حقوق کارگران در قبل با مشکلاتی همراه بود که مدیریت و برنامه ریزی قرار شد هر ماه ابتدا حقوق رده‌های پایین شهرداری و بعد میان رده و بعد حقوق مدیران و معاونان پرداخت شود و پیگیری‌ها ازپرداخت و واریز نهایی ادامه دارد.
محمدحسین واثق کارگرنیا رییس شورای اسلامی شهر رشت هم گفت:کارگران ویترین مدیریت شهری هر شهرهستند و رسیدگی به کیفیت حقوق وزندگی کارگران باعث کیفیت ارتقای مدیریت شهری می‌شود.
۱۶۰۰ کارگر در ۵ منطقه شهرداری رشت مشغول به کارند و درخواست ساماندهی شغلی، تخصیص سختی کار به کارگران واحتساب سنوات شغلی سال‌هایی که بیمه نداشتند از جمله درخواست‌های این کارگران است.