ویژه کارکنان وزارت نیرو رییس اداره قرآن و عترت وزارت نیرو: ۱۴ هزار نفر از کارکنان وزارت نیرو تا کنون از آموزش‌های قرآنی بهره‌مند شدند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان ؛ مهدی قبادی در این مراسم معنوی با اشاره به اینکه قرآن برای ارامش حقیقی و نسخه شفا بخش عالام بشری است، گفت: محفل انس با […]

ویژه کارکنان وزارت نیرو

رییس اداره قرآن و عترت وزارت نیرو: ۱۴ هزار نفر از کارکنان وزارت نیرو تا کنون از آموزش‌های قرآنی بهره‌مند شدند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان ؛ مهدی قبادی در این مراسم معنوی با اشاره به اینکه قرآن برای ارامش حقیقی و نسخه شفا بخش عالام بشری است، گفت: محفل انس با قران در راستای گسترش فرهنگ ومعارف اسلامی با هدف قران دوستی در مقابل قرآن ستیزی دشمنان و تحولات اخیر فلسطین برگزار شده است. 

رییس اداره قرآن و عترت وزارت نیرو با بیان اینکه گیلان میزبان بیست و چهارمین محفل انس با قران است افزود: در راستای هم افزایی و همکاری نهاد‌ها و جامعه قرانی تاکنون در ۲۴ استان کرسی‌های تلاوت قران کریم در سطح کشور برای کارکنان صنعت اب و برق برگزار شده که ۱۴ هزار نفر در مسابقات قرانی شرکت کردند. 

مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان هم گفت : محفل انس با قرآن با حضور کارکنان آب وبرق استان با هدف محکومیت هتک حرمت به ساحت نورانی قرآن کریم وهمچنین به شکرانه عملیات غرور آفرین طوفان الاقصی در رشت برگزار شد.

محمد تقی مهدی زاده با بیان اینکه هدف دشمنان خدشه دار کردن اسلام و انقلاب است، افزود: برپایی چنین محافل معنوی توطئه‌های شوم دشمنان را نقش برآب خواهد شد.

وی افزود: توسعه فرهنگ قرآنی و بر پایی محافل قرآنی جامعه را از آسیب‌های جدی نجات خواهد داد.

  • نویسنده : گیل خزر