۴۴ ساله شدن انقلاب با نواختن زنگ مدارسبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ؛ زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دخترانه قلم چی رشت نواخته شد. به گزارش گیله خزر : استاندار گیلان در آغازین مراسم دهه فجر و نواختن زنگ انقلاب در رشت گفت : انقلاب ما برگرفته از مبانی دینی و […]

۴۴ ساله شدن انقلاب با نواختن زنگ مدارسبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ؛ زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در دبیرستان دخترانه قلم چی رشت نواخته شد.

به گزارش گیله خزر : استاندار گیلان در آغازین مراسم دهه فجر و نواختن زنگ انقلاب در رشت گفت : انقلاب ما برگرفته از مبانی دینی و اسلامی است و امام خمینی (ره) با انقلاب اسلامی ایران به ما استقلال و عزت داد.

دکتر اسدالله عباسی افزود : انقلاب ما با رهبری امام و در ادامه رهبر معظم انقلاب و خون شهیدان و همراهی مردم به اینجا رسیده است و دشمنان انقلاب در این ۴۴ سال از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به این نظام استفاده کردند، اما موفق نشدند.

استاندار گیلان با بیان اینکه آینده این کشور متعلق به شما دانش آموزان است گفت: قبل از انقلاب در روستا‌ها پزشک عمومی و حتی امکانات ساده بهداشتی هم وجود نداشت و از کشور‌هایی مانند هند و بنگلادش پزشک وارد می‌کردیم در حالی که امروز در دورترین روستا‌های کشور متخصصان علم پزشکی که تحصیل کرده همین کشور هستند به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

آقای محمد فائزی مدیرکل آموزش و پرورش گیلان هم گفت : انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود که همه اقشار جامعه در به ثمر رساندن آن مشارکت داشتند و یکی از اصلی‌ترین دلایل ماندگاری این انقلاب هم مردمی بودن آن است.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)