نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی: ۴ هزار تن سیمان و ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای روکش آسفالت ییلاقات رانکوه و رحیم آباد اختصاص یافته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ نماینده رودسر و املش گفت : ۴ هزار تن سیمان مورد نیاز برای تثبیت بستر و ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هم در لایحه […]

نماینده رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی: ۴ هزار تن سیمان و ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای روکش آسفالت ییلاقات رانکوه و رحیم آباد اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ نماینده رودسر و املش گفت : ۴ هزار تن سیمان مورد نیاز برای تثبیت بستر و ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هم در لایحه بودجه امسال سازمان راهداری کشور برای محور سیاخلک به زیاز در ییلاقات بخش‌های رانکوه و رحیم آباد با ۲۶کیلومتر مسافت اختصاص یافته که تامین می‌شود.

حجت الاسلام محمد صفری گفت: مناطق ییلاقی و کوهستانی املش و اشکورات از مناطق مغفول مانده است که محرومیت آن زیاد است و نیاز به توجه و اعتبارات بیشتری دارد و حداقل خواسته‌ی مردم تا قبل از آسفالت راه‌های ارتباطی شان، داشتن یک جاده خاکی مناسبی است که به راحتی رفت و آمد کنند گرچه ۱۰ طرح در زمینه راهداری در این دو شهرستان در سال گذشته اجرایی شد، انتظار بر این است که امسال با توجه به افزایش میزان اعتبار، خدمات بیشتری به مردم ارائه شود.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)
  • منبع خبر : صداوسیمای مرکز گیلان