مدیرکل صمت گیلان گفت: برای ساخت و راه اندازی این واحد‌ها صنعتی در استان ۵۲ هزار میلیارد تومان هزینه شده است. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ تیمور پورحیدری با اشاره به سرمایه گذاری ۵۲ هزار میلیارد تومان برای ساخت واحد‌های صنعتی در سال ۱۴۰۲ گفت: با این میزان سرمایه گذاری ۱۷۴ واحد صنعتی جدید در استان […]

مدیرکل صمت گیلان گفت: برای ساخت و راه اندازی این واحد‌ها صنعتی در استان ۵۲ هزار میلیارد تومان هزینه شده است.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ تیمور پورحیدری با اشاره به سرمایه گذاری ۵۲ هزار میلیارد تومان برای ساخت واحد‌های صنعتی در سال ۱۴۰۲ گفت: با این میزان سرمایه گذاری ۱۷۴ واحد صنعتی جدید در استان با دریافت پروانه بهره برداری صنعتی تاسیس و راه اندازی شده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گیلان افزود: امسال تعداد راه اندازی واحد صنعتی در مقایسه با سال گذشته ۱۶ درصد بیشتر شده است و با راه اندازی این واحد‌های صنعتی و تولیدی تا کنون زمینه اشتغال ۸ هزار و ۸۰۰ نفر در بخش صنعت فراهم شده است.

تیمور پورحیدری با اشاره به طرح ها‌ی در حال ساخت گفت: هم اکنون ۱۸۰ طرح صنعتی با پیشرفت بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی درحال اجراست که پیش بینی می‌شود با راه اندازی این طرح‌ها تا اواسط سال آینده زمینه اشتغال ۶ هزار و ۱۸۵ نفر دیگر نیز مهیا خواهد شد.