با حضور نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، طرح سرمایه گذاری مجتمع گردشگری در پارک ساحلی منطقه آزاد انزلی بهره برداری رسید. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان ؛ این مجموعه گردشگری، تفریحی،اقامتی در زمینی به مساحت ۷ هزار مترمربع ساخته شده است که این مجموعه […]

با حضور نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، طرح سرمایه گذاری مجتمع گردشگری در پارک ساحلی منطقه آزاد انزلی بهره برداری رسید.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای گیلان ؛ این مجموعه گردشگری، تفریحی،اقامتی در زمینی به مساحت ۷ هزار مترمربع ساخته شده است که این مجموعه ۱۷ واحد اقامتی با ۱۱۰ تخت مسافرتی و رستوران ساحلی دارد.

برای ساخت و تجهیز این مجموعه ۸۰۰ میلیارد ریال با سرمایه گذاری بخش خصوصی هزینه شده است.
با افتتاح  این مجموعه به طور مستقیم برای ۶۳ نفر اشتغالزایی شده است
در حاشیه این افتتاحیه حجت اله عبدالملکی ، نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور از پروژه راه آهن رشت ـ کاسپین بازدید کرد و گفت: عملیات اجرایی طرح راه آهن رشت – کاسپین شامل بتن ریزی، ریل گذاری ، نصب سینی دوار و سوزن‌ها در داخل بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی تمام شده است و با رسیدن بتن به مقاومت استاندارد در روزهای آینده آماده بهره برداری خواهد بود.
وی افزود: پروژه اتصال ریلی دریای خزر به خلیج فارس از طرح های راهبردی و از مهمترین طرح های اقتصادی کشور است که در دولت سیزدهم به بهره‌بردای می رسد .