تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در دیداری حساس و در ورزشگاه خانگی خود برابر تیم خاتون بم شکست خورد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران جام کوثر تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران این شهر به مصاف تیم خاتون بم رفت […]

تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی در دیداری حساس و در ورزشگاه خانگی خود برابر تیم خاتون بم شکست خورد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ در چارچوب رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران جام کوثر تیم ملوان بندرانزلی در ورزشگاه زنده یاد سیروس قایقران این شهر به مصاف تیم خاتون بم رفت و ۲ بر یک نتیجه را به این تیم واگذار کرد.

داوری این مسابقه را مهناز ذکایی با کمک‌های آتنا لشنی و حدیثه مهدوی بر عهده داشت و داور چهارم نیز درنا قهرمانی بود.
در این دیدار ابتدا تیم ملوان در دقیقه ۹ روی ارسال بلند افسانه چتر نور و ضربه تمام کننده شبنم بهشت از حریفش پیش افتاد، اما در ادامه این تیم خاتون بم بود که در دقیقه ۵۲ توسط مونا حمودی بازی را به تساوی کشاند. گلی که بازیکنان ملوان اعتقاد به خطای هند داشتند و جنجال به پا شد. اما این پایان کار نبود و گل دوم برای خاتون بم در دقیقه ۷۳ توسط زهرا قنبری به ثمر رسید تا این تیم بازی باخته را با برد به پایان برساند.
تا پیش از این دیدار هر دو تیم ۳۷ امتیازی بودند و علیرغم تفاضل گل بهتر تیم خاتون بم نسبت به ملوان، رقابت تنگاتنگی برای گرفتن صدر جدول داشتند.
حالا خاتون بم با ۴۰ امتیاز و با ۳ امتیاز بیشتر از ملوان در صدر جدول است و در آستانه دهمین قهرمانی لیگ برتر فوتبال بانوان ایران قرار گرفته است.