دکتر اسدالله عباسی امروز به لشت نشا رفت و پس از شرکت در نماز جمعه این شهرستان از طرح‌های در دست اجرای این بخش بازدید و دستورات لازم را برای اجرای سریعتر آن‌ها صادر کرد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ استاندار گیلان امروز در نماز جمعه شهر لشت نشا شرکت کرد و در […]

دکتر اسدالله عباسی امروز به لشت نشا رفت و پس از شرکت در نماز جمعه این شهرستان از طرح‌های در دست اجرای این بخش بازدید و دستورات لازم را برای اجرای سریعتر آن‌ها صادر کرد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ استاندار گیلان امروز در نماز جمعه شهر لشت نشا شرکت کرد و در سخنرانی پیش از خطبه‌ها با اشاره به خدمات ۴۴ ساله انقلاب اسلامی گفت: یکی از اهداف مهم در شکل گیری انقلاب اسلامی رفع تبعیض، توجه به عدالت اجتماعی و خواسته‌های مردم است.
دکتر اسدالله عباسی افزود: تمامی مدیران باید ظرفیت‌های بالقوه منطقه خود را شناسایی کرده و با کمک شهرداری و بخشداری‌ها به توسعه منطقه کمک کنند.
وی با تأکید بر لزوم رفع مشکل آب آشامیدنی در برخی از نقاط شهر لشت نشاء، افزود: در این خصوص دستورات لازم به مدیران داده شد تا در اسرع وقت به این مسئله رسیدگی کنند.
استاندار گیلان سپس از چند طرح در دست ساخت لشت نشا بازدید کرد و همچنین درخصوص رفع مشکل آب کشاورزی، ایستگاه‌های پمپاژ آب و سرقت کابل‌های برق هم دستوراتی داد.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)