رییس کل دادگستری گیلان در بازدید از پارک جنگلی طالب آباد انزلی گفت: با احداث مجموعه خدماتی، رفاهی و گردشگری در این پارک باید پوشش گیاهی و جنگلی آن حفظ شود. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ رییس کل دادگستری گیلان از مجموعه خدماتی، رفاهی و گردشگری که به مساحت ۳و نیم هکتار […]

رییس کل دادگستری گیلان در بازدید از پارک جنگلی طالب آباد انزلی گفت: با احداث مجموعه خدماتی، رفاهی و گردشگری در این پارک باید پوشش گیاهی و جنگلی آن حفظ شود.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان؛ رییس کل دادگستری گیلان از مجموعه خدماتی، رفاهی و گردشگری که به مساحت ۳و نیم هکتار با سرمایه گذاری ۲ میلیون دلاری توسط بخش خصوصی در حال اجراست بازدید کرد و گفت: در ساخت این مجموعه باید پوشش گیاهی و جنگلی آن حفظ شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی در بازدید از شهرک صنعتی شماره سه منطقه آزاد انزلی هم که برای استقرار ۲۰۰ واحد تولیدی دانش بنیان احداث شده بر حل سریع مشکلات این شهرک تاکید کرد.

رئیس شورای قضایی استان همچنین با اشاره به فعالسازی مرکز تفریحات دریایی منطقه آزاد برای ارایه خدمات گردشگری و تفریحی برای مسافران که با سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی در حال اجراست گفت: موارد قانونی برای اجرای این طرح نیز در دست بررسی است.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)