نوسان نبض کرونا تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های گیلان امروز به ۹۵ نفر رسیده است. گیله خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : با بستری ۳۸ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال حاضر ۹۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری اند […]

نوسان نبض کرونا

تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های گیلان امروز به ۹۵ نفر رسیده است.

گیله خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت : با بستری ۳۸ شهروند گیلانی مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته، در حال حاضر ۹۵ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری اند که حال ۱۳ نفر آن‌ها وخیم است.

دکتر فردین مهرابیان با اشاره به بستری ۴ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته در بخش‌های ICU ، افزود: ۱۶ بیمار مبتلا به کرونا هم اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های گیلان بستری اند.

وی از مرخص شدن ۲۷ بیمار کرونایی بهبود یافته از مراکز درمانی گیلان در این مدت خبر داد و از مردم، مسافران و بیماران خاص خواست در صورت مشاهده علایم کرونا مانند تب و سرفه حتما از ماسک استفاده کرده و از دست دادن و روبوسی کردن در دید و بازدید‌های نوروزی خودداری کنند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)