در هفته کنونی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی گیلان از بهره مندی از بیش از ۱۲ هزار فرصت شغلی جدید با بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار در استان خبر داد. گیل خزر گیلان به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ؛ عباس اهرابی امروز در نشست خبری با اهالی رسانه، گفت: امسال در گیلان هزار فرصت شغلی در نظر […]

در هفته کنونی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی گیلان از بهره مندی از بیش از ۱۲ هزار فرصت شغلی جدید با بیش از هزار میلیارد تومان اعتبار در استان خبر داد.

گیل خزر گیلان به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان ؛ عباس اهرابی امروز در نشست خبری با اهالی رسانه، گفت: امسال در گیلان هزار فرصت شغلی در نظر گرفته شده بود که ۱۲ هزار و ۵۰۰ فرصت شغلی با اعتبار هزار و صد میلیارد تومان برای مددجویان این نهاد در همین هفته به بهره برداری می‌رسد.

عباس اهرابی با بیان اینکه یکی از ماموریت‌های کمیته امداد ساخت سرپناه برای مددجویان است افزود: قرار است تا پایان امسال کلید ۶۹۸ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی گیلان اهدا شود.

وی اضافه کرد: برای تحکیم بنیان خانواده ، تا امروز هزار دست جهیزیه با اعتباری بالغ بر ۵۲ میلیارد تومان به زوج‌های گیلانی داده شده است.

عباس اهرابی افزود: در بخش اعطای تسهیلات به مددجویان کمیته امداد هم تا امروز ۳۲ میلیارد تومان وام ضروری به ۹۰۵ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی داده شده است.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)