فرماندار صومعه سرا گفت: نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی بنر‌های خارج از ابعاد تعیین شده خود را از شهر‌ها و روستا‌ها جمع آوری کنند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان؛ اسفندیار جوشن از نامزد‌های مجلس شورای اسلامی خواست: بنر‌هایی که خارج از ابعاد تعیین شده در شهر و روستا نصب شده سریع جمع […]

فرماندار صومعه سرا گفت: نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی بنر‌های خارج از ابعاد تعیین شده خود را از شهر‌ها و روستا‌ها جمع آوری کنند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان؛ اسفندیار جوشن از نامزد‌های مجلس شورای اسلامی خواست: بنر‌هایی که خارج از ابعاد تعیین شده در شهر و روستا نصب شده سریع جمع آوری کنند.
وی با اشاره به اینکه نامزد‌های مجلس شورای اسلامی باید قانون مدار باشند، افزود: روسای ستاد‌های مرکزی نامزد‌هایی که تابلو‌های تبلیغاتی آنها بیشتر از (۷۰×۱۰۰) بوده و خارج از محل ستاد‌های تبلیغاتی شان نصب شده باید جمع آوری شود.
فرماندار صومعه سرا رعایت قانون را از سوی نامزد‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی ضروری دانست و افزود: نصب بنر‌های تبلیغاتی خارج از ستاد‌های نامزد‌ها خلاف قانون است و برابر ضوابط قانونی آثار تبلیغات جمع آوری، و مستندات لازم به هیات نظارت و دستگاه قضایی ارسال می‌شود.
  • نویسنده : گیل خزر