ایسنا/گیلان دیدار تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و دریا کاسپین بابل در هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. دیدار تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و دریا کاسپین بابل(نماینده فوتبال استان مازندران در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران) از […]

ایسنا/گیلان دیدار تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و دریا کاسپین بابل در هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

دیدار تیم های فوتبال شهرداری بندر آستارا و دریا کاسپین بابل(نماینده فوتبال استان مازندران در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های ایران) از هفته دوازدهم رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور، بعد از ظهر یکشنبه و در یک هوای سرد و بارانی و بدون حضور تماشاگران در زمین ورزشگاه وحدت این شهر برگزار شد که در پایان این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در این دیدار خانگی و در هر دو نیمه کاملا هجومی بازی کرد و چند موقعیت خوب را در نیمه‌های اول و دوم بازی از دست داد و نتوانست به دروازه حریف دست پیدا کنند و در نهایت این دیدار با نتیجه تساوی صفر بر صفر برای شاگردان پیروز قربانی به پایان رسید.

بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا در پی کسب نتایج ضعیف در لیگ دسته اول امسال و قرار گرفتن در منطقه خطر سقوط به لیگ دو، هفته گذشته از سوی هیات مدیره این باشگاه جریمه شدند که شامل کسر ۲۵ درصد از مبلغ قراردادها بود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال شهرداری بندر آستارا به همراه تیم فوتبال چوکای تالش نمایندگان فوتبال استان گیلان در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور(لیگ آزادگان) هستند.

 

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)