در آستانه برگزاری آئین اختتامیه نهمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای فجر، داوران بخش اصلی جشنواره معرفی شدند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از « بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای» ، گروه ۱۴ نفره متخصصان و صاحب‌نظران رشته‌های مختلف، که داوری آثار نهمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای فجر را بر عهده داشتند معرفی شدند. این […]

در آستانه برگزاری آئین اختتامیه نهمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای فجر، داوران بخش اصلی جشنواره معرفی شدند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از « بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای» ، گروه ۱۴ نفره متخصصان و صاحب‌نظران رشته‌های مختلف، که داوری آثار نهمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای فجر را بر عهده داشتند معرفی شدند.
این افراد از میان داوران دوره‌های قبلی جشنواره، مدرسین تخصصی حوزه بازی‌های رایانه‌ای و برندگان جشنواره‌های مختلف داخلی و خارجی انتخاب شده بودند.
داوری بخش طراحی ، بر عهده آقایان آیدین آبادی شندی، امیرمحمد رضایی و حمیدرضا سعیدی بود و داوری در بخش فنی را حجت جعفری، مرتضی بصارت دار و بهزاد خورسند برعهده داشتند.
موسیقی بازی‌ها توسط مهرداد اسماعیل‌پور ارزیابی شد و در بخش هنری،  آقایان سجاد قلی‌زاده، محمد خیراندیش و احسان طاهری وجوه زیباشناختی بازی‌ها را بررسی کردند .
در بخش روایت، محمود بلالی، حسین عزیزی و مرتضی جمشیدی داوری بازی‌ها را بر عهده داشتند و محتوای فرهنگی بازی‌ها توسط حجت‌الاسلام محمود عبدللهی ارزیابی شد.
اختتامیه و اعلام نتایج نهمین جشنواره بازی های رایانه ای فجر ، امروز  از ساعت ۱۸ در تالار وحدت برگزار می‌ شود .