فرمانده انتظامی رشت گفت: فردی که بدون مجوز طبابت، با راه اندازی مطب دندانپزشکی غیرمجاز در سراوان رشت، مشغول به کار بود ، دستگیر شد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ سرهنگ محمود حافظی گفت: ماموران پاسگاه سراوان رشت با انجام تحقیقات، فردی ۵۲ ساله را که بدون پروانه طبابت، مطب دندانپزشکی غیرمجاز راه اندازی کرده […]

فرمانده انتظامی رشت گفت: فردی که بدون مجوز طبابت، با راه اندازی مطب دندانپزشکی غیرمجاز در سراوان رشت، مشغول به کار بود ، دستگیر شد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ سرهنگ محمود حافظی گفت: ماموران پاسگاه سراوان رشت با انجام تحقیقات، فردی ۵۲ ساله را که بدون پروانه طبابت، مطب دندانپزشکی غیرمجاز راه اندازی کرده و مشغول به کار بود ، با گزارش مردم به پلیس ، شناسایی و با هماهنگی قضائی و به همراه نماینده دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مطبش دستگیر کردند.

وی افزود: انواع دارو‌های غیربهداشتی و غیرمجاز ، مُهر نظام پزشکی ، پروانه و گواهینامه‌های جعلی و تعدادی تجهیزات پزشکی در بازرسی از مطب این دندانپزشک قلابی کشف شد.

سرهنگ حافظی گفت: متهم ۵۲ ساله پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت با قدردانی از همکاری مردم منطقه با پلیس، از شهروندان خواست برای درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کرده و در صورت برخورد با افراد سودجو و متقلب، مورد را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

  • نویسنده : گیل خزر