فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه از دستگیری مرد ۴۱ ساله به جرم قتل همسرش در بخش کیاشهر خبر داد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرهنگ سیدمهدی نجفی پور گفت : در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری ۲ نفر داخل یک خودرو برلیانس در بخش کیاشهر ، ماموران انتظامی فوری […]

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه از دستگیری مرد ۴۱ ساله به جرم قتل همسرش در بخش کیاشهر خبر داد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ سرهنگ سیدمهدی نجفی پور گفت : در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری ۲ نفر داخل یک خودرو برلیانس در بخش کیاشهر ، ماموران انتظامی فوری به محل گزارش شده اعزام شدند.

وی افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل با جسد نیمه‌جان و خون آلود خانمی در داخل خودرو مواجه شده و وی را با کمک نیرو‌های اورژانس به سرعت به بیمارستان منتقل کردند، ولی این خانم ۳۵ ساله در اثر شدت جراحات ناشی از ضربات چاقو فوت کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: قاتل ۴۱ ساله که شوهر مقتول بود به همراه آلت قتل، چاقو، دستگیر شد. 

سرهنگ نجفی پور با بیان اینکه قاتل به جرم خود اعتراف و انگیزه خود را از این کار اختلاف خانوادگی اعلام کرد، افزود: متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

وی کنترل خشم در هنگام اختلافات را عاملی مهم در پیشگیری از بروز حوادث ناگوار اعلام کرد و از شهروندان خواست هرگونه مورد مشکوک به نزاع و درگیری را به سرعت به مرکز فوریت‌های ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.

 با ارسال سراسری رایگان به تمام نقاط کشور (بدون هزینه پستی خرید کن اونم با تخفیفات ویژه)

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)