رضایتمندی بیشتر مردم با تحقق منویات رهبری و عزم جدی دولت سیزدهم میسر است. گیله خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ نماینده، ولی فقیه در گیلان در دیدار استاندار با تبریک سال نو و فرارسیدن ماه بابرکت رمضان با بیان اینکه هرکس خدمت بیشتری به مردم برساند، از هرگروه دیگری برتر و در پیشگاه […]

رضایتمندی بیشتر مردم با تحقق منویات رهبری و عزم جدی دولت سیزدهم میسر است.

گیله خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ نماینده، ولی فقیه در گیلان در دیدار استاندار با تبریک سال نو و فرارسیدن ماه بابرکت رمضان با بیان اینکه هرکس خدمت بیشتری به مردم برساند، از هرگروه دیگری برتر و در پیشگاه خداوند متعال مقرب‌تر است، گفت: همانگونه که رهبر معظم انقلاب بار‌ها فرموده اند، هر فردی با علم و عمل خود به کشور خدمت کند و نقشه‌های دشمن را از بین ببرد، کاری جهادی کرده است.

آیت الله رسول فلاحتی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی و نیز در جمع مجاوران و زائران حرم مطهر امام رضا (ع) اشاره و با بیان اینکه ایشان نگاه جامع و اشراف کامل به همه مباحث دارند اضافه کرد: مطرح کردن خدمات نظام، معیوب‌های که باید رسیدگی شود از مباحثی بود که باید چراغ راه همه باشد.
وی به امیدآفرینی در سطوح جامعه و نیز بیان عملکرد‌های ارزشمند نظام نیز تاکید کرد و افزود: همه مسوولان باید به رغم توطئه‌های دشمنان در حوزه‌های مختلف به ویژه اقتصادی، باید اهتمام جدی و عملیاتی در کنترل قیمت‌ها و بهبود وضعیت معیشت مردم و ایجاد اشتغال داشته باشند.
نماینده، ولی فقیه در گیلان در ادامه با اشاره به نامه امیر المومنین علی (ع) به یکی از فرمانداران در مصر (نامه ۵۳) با تاکید بر اینکه باید مسئولان در کار‌های کارمندان دقت و چشم‌هایی به عنوان بازرس انتخاب کنند، گفت: این امر برای خدمت مردم توصیه شده و در عین حال باید بازرسان و ارزیابان، خود اهل صداقت و نیز وفادار باشند.
آیت الله فلاحتی با برشمردن صفات و ویژگی‌های مدیر موفق، تصریح کرد: استقبال از نظارت و پذیرفتن انتقاد منصفانه، دائمی بودن نظارت بر کارگزار جهت جلوگیری از تخلف و حفظ امانت، اصلاح گری امور بر اساس ضابطه الهی و انسانی و قانونی، داوری بدون تعصب و شناسایی نقاط قدرت و ضعف، روحیه تحول گرایی و نوآوری که همیشه مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی است، از جمله این صفات است.
وی گفت: سفر به شهر‌ها و دیدن واقعیت ها، عدم اکتفا گزارشات واصله و نظارت با حفظ استقلال مدیران و نیز رها نکردن کار‌ها تا رسیدن به نتیجه نهایی که دولت سیزدهم نسبت به ساماندهی طرح‌ها و سامانه‌ها در حوزه‌های مختلف اهتمام جدی دارد، از جمله دیگر صفات مدیران موفق است.
وی با بیان اینکه مراقبت‌های که انسان را موفق می‌کند باید در وجود همه نهادینه شود، خاطر نشان کرد: آسیب شناسی مدیران، نظارت و خودکنترلی زیردستان و مراقبت از کارشناسان دیگر نکات مهمی است که یک مسئول برای کسب موفقیت در امور باید به آن‌ها توجه کند.
نماینده، ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت همچنین با قدردانی از تلاش‌های استاندار و دیگر مسئولان دلسوز به مردم در گیلان در راستای حل مسائل و توسعه استان، ابراز امیدواری کرد تا در سال جدید که مقارن با حلول ماه خدا، ماه برکت ماه رمضان است، همه مدیران بتوانند در راستای منویات رهبر معظم انقلاب، رضایتمندی بیشتر مردم ایران اسلامی را با عزمی جدی در پی داشته باشند.
استاندار: توجه به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب منشا خیرات و برکات فراوان است
استاندار گیلان نیز با تاکید بر اینکه همه مسئولان باید خود را در پیشگاه خداوند متعال دانسته و باید در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی خود را به مردم و خانواده معظم شاهد و ایثارگر پاسخگو بدانند، گفت: رضایتمندی بیشتر مردم، با تحقق منویات معظم له و عزم جدی دولت سیزدهم در راستای حل مشکلات جامعه بویژه در حوزه مهار تورم و رشد تولید علی رغم دشمنی‌های خصمانه علیه ایران اسلامی، میسر است.
دکتر اسدالله عباسی در این دیدار با تبریک فرارسیدن سال جدید و گرامیداشت تقارن بهار طبیعت با بهار معنویت، به نامگذاری امسال با عنوان مهار تورم و رشد تولید از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: توجه به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب برای همه مسئولان منشا خیرات و برکات فراوان بوده و تاکید معظم له به رشد تولید، اقتصاد، اشتغال و نیز معیشت مردم، حجت خدمت صادقانه برای بهبود شرایط جامعه را بر همه تمام کرده است.
وی ادامه داد: دولت مردمی و انقلابی دکتر رئیسی همه توان و تلاش خود را در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی برای توسعه اقتصادی و نیز توجه به همه امور جامعه در مسیر رضایتمندی مردم را به کار بسته است.
به گفته استاندار گیلان، احیا و فعال سازی ۱۷۲ واحد‌های تولیدی راکد و نیمه تعطیل، توجه به بخش خصوصی، جذب سرمایه گذاری خارجی، ارتقای جایگاه تولید مرغ در کشور، افزایش تولید برنج و دیگر محصولات راهبردی کشاورزی و فراهم سازی زیرساخت‌ها از جمله مباحثی در گیلان است که در سال جدید با جدیت بیشتر دنبال می‌شود.
استاندار با بیان اینکه ائمه معصومین (ع) و امامین انقلاب همیشه خدمت به مردم را به مسئولان تاکید و توصیه کرده اند، افزود: باید مبانی مدیریت اسلامی با تکیه بر ولایتمداری سرلوحه کار و امور همه مسئولان باشد چرا که همیشه توجه به این مباحث ارزشمند چراغ راه همگان بسوی روشنایی است.
دکتر عباسی در ادامه با قدردانی از پشتیبانی‌های ارزشمند نماینده، ولی فقیه در گیلان برای تحقق برنامه‌های راهبردی دولت مردمی و انقلابی سیزدهم در جهت رضایتمندی مردم، تصریح کرد: همراهی و هم افزایی همه مسئولان از جمله ائمه جمعه و فرمانداران در پیشبرد امور در نقاط مختلف استان اثربخش بوده و قطع یقین رهنمود‌ها و همراهی عالمانه آیت الله فلاحتی در این زمینه نقش بی بدیلی داشته و دارد.
استاندار گیلان همچنین با اشاره به عملکرد‌ها و دستاورد‌ها در حوزه‌های مختلف و برنامه‌های در دست اجرا دولت در استان، افزود: همه مدیران دولت به تعهدات خود پایبند هستند و بر عهدی که با مردم بسته اند استوارند و با جان و دل بر اساس معیار‌ها و شاخص‌های هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی خود را خادم مردم می‌دانند.
وی تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های فراوان گیلان در زمینه‌های گوناگون از جمله مواهب خدادادی، حفظ طبیعت، توسعه اقتصادی، تولیدی، کشاورزی و نیز حضور مسافران و جمعیت شناور استان در ایام سال باید با کار بیشتر و هدفمند، رضایتمندی مردم را بهتر از گذشته محقق کرد.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)