گیل خزر به گزارش کلانشهر: سرهنگ امیر طالبی با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۲۰:۵۰ روز ۵ مهر با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف شدید منجر به فوت یک نفر در گلسار، جنب اوقاف خبر داد. ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی بلافاصله برای بررسی موضوع به محل حادثه […]

گیل خزر به گزارش کلانشهر: سرهنگ امیر طالبی با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۲۰:۵۰ روز ۵ مهر با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف شدید منجر به فوت یک نفر در گلسار، جنب اوقاف خبر داد. ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی بلافاصله برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد با حضور ماموران پلیس و تیم‌های امدادی در محل حادثه مشخص شد که سواری پژو به علت تخطی از سرعت مطمئنه و نداشتن گواهینامه با عابر پیاده تصادف کرده. گفت: در این حادثه شدید متاسفانه عابر که خانمی حدودا ۴۳ ساله بوده پس از انتقال به بیمارستان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان اظهار داشت: کارشناسان پلیس علت تصادف را بی احتیاطی از جانب راننده سواری پژو به علت نداشتن گواهینامه و سرعت غیرمجاز تشخیص دادند.

 

این مقام انتظامی در پایان اظهار داشت: خانواده ها از قرار دادن وسیله نقلیه در اختیار فرزندان فاقد گواهینامه به صورت جدی پرهیز کنند در غیر اینصورت عواقب این اشتباه، آن ها را گرفتار پرداخت خسارت و دیه می کند.

  • نویسنده : گیل خزر