سرپرست تامین اجتماعی گیلان از اجرای طرح بخشودگی جرایم و تقسیط بدهی‌های بیش از ۳۰۰ کارفرمای بدهکار در استان خبر داد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ آقای کیوان مرتضوی گفت: با اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای از ابتدای خرداد امسال تا کنون، درخواست ۸۰۵ کارفرمای گیلانی بدهکار که برای برخورداری از مزایای این طرح […]

سرپرست تامین اجتماعی گیلان از اجرای طرح بخشودگی جرایم و تقسیط بدهی‌های بیش از ۳۰۰ کارفرمای بدهکار در استان خبر داد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ آقای کیوان مرتضوی گفت: با اجرای طرح بخشودگی جرائم بیمه‌ای از ابتدای خرداد امسال تا کنون، درخواست ۸۰۵ کارفرمای گیلانی بدهکار که برای برخورداری از مزایای این طرح نام نویسی کرده اند ثبت شده که از این تعداد بیش از ۳۰۰ نفر از شرایط بخشودگی استفاده کرده و بدهی‌های خود را تقسیط کرده اند.

وی از برخورداری همه واحد‌های کوچک تا سقف ۵۰ نیروی بیمه شده و متوسط بین ۵۰ تا ۱۰۰ نیروی بیمه شده از طرح بخشودگی جرایم کارفرمایی امسال خبر داد و افزود: اگر سطح اشتغال به کار این واحد‌های تولیدی در مقایسه با اسفند سال گذشته تغییر نکرده باشد ، کارفرمایان این واحد‌ها می‌توانند با ارائه مدارک ، از ۵۰ تا ۱۰۰ درصد بخشودگی جرائم بیمه‌ای بهره ببرند. 

سرپرست تامین اجتماعی گیلان گفت: متقاضیان فرصت دارند درخواست خود را با مراجعه به بخش کارفرمایان سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تامین اجتماعی به نشانی es.tamin.ir تا پایان مرداد امسال ثبت کنند.

  • نویسنده : گیل خزر