با رویکرد فرهنگ ایرانی اسلامی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از همه دانشجویان استان خواست آثار گرافیکی خود را تا ۵ خرداد در سامانه WWW.NARVANEVENT.IR بارگذاری کنند. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ آقای رضا ثقتی گفت : موسسه فرهنگی هنری صفیر اندیشه نارون با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان […]

با رویکرد فرهنگ ایرانی اسلامی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از همه دانشجویان استان خواست آثار گرافیکی خود را تا ۵ خرداد در سامانه WWW.NARVANEVENT.IR بارگذاری کنند.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ آقای رضا ثقتی گفت : موسسه فرهنگی هنری صفیر اندیشه نارون با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان جشنواره استانی گرافیک دانشجویی را با رویکرد فرهنگ ایرانی اسلامی در رشته‌های پوستر، تصویرسازی و گرافیک محیطی و با موضوعات : مشاهیر ، خانواده ، زن ، نقوش ، فرهنگ ، زیست عفیفانه و سبک زندگی برگزار می‌کند.

وی افزود : علاقمندان به شرکت در این جشنواره ، آثار گرافیکی خود را با محور‌های اعلام شده حداکثر تا ۵ خرداد در در سایت WWW.NARVANEVENT.IR بارگذاری کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت : هر هنرمند می‌تواند در تمام رشته‌ها و حداکثر با ۳ اثر هنری در هر رشته شرکت کند.
آقای رضا ثقتی با بیان اینکه آثار ارسالی نباید در جشنواره‌های دیگر جایزه دریافت کرده باشند، افزود: برگزار کننده این جشنواره می‌تواند آثار هنرمندان را به جشنواره در رسانه‌ها، انتشارات ، تبلیغات و نمایش در داخل و خارج از کشور با ذکر نام هنرمند ارسال کند.

وی گفت: شرکت کنندگان برای اطلاع از چگونگی ارسال آثار به سایت این جشنواره به نشانی WWW.NARVANEVENT.IR مراجعه کنند.

داوری آثار ۱۰ خرداد و اختتامیه جشنواره ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

  • نویسنده : گیل خزر