شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با صدور بیانیه‌ای از حضور گسترده و باشکوه مردم خداجو و روزه دار گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان؛ در متن بیانیۀ تقدیر و تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: ملت مبارز و انقلابی ایران اسلامی با […]

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با صدور بیانیه‌ای از حضور گسترده و باشکوه مردم خداجو و روزه دار گیلان در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تشکر کرد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز گیلان؛ در متن بیانیۀ تقدیر و تشکر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: ملت مبارز و انقلابی ایران اسلامی با حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال یک بار دیگر حمایت همه جانبه خود از مردم مظلوم و ستم دیده فلسطین و نفرت و انزجار از جنایات رژیم دژخیم و نامشروع اسرائیل و سیاست‌های شیطانی حامیان استکباری آن را به نمایش جهانیان گذاشت و لرزه بر پیکره متجاوز و چپاولگر صهیونیسم بین الملل انداخت.

برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس در ۸۵ کشور دنیا، لبیک امت اسلام و آزادی‌خواهان جهان به ندای الهی امامین انقلاب اسلامی، امام خمینی رحمت الله علیه و امام خامنه‌ای مُد ظله العالی است تا سران استکبار جهانی بدانند که آرمان فلسطین و رهایی قدس شریف، مسئله اول جهان اسلام بوده و مبارزه، مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم غاصب صهیونیستی تا نابودی کامل اسرائیل این غده سرطانی گیتی ادامه خواهد داشت.
حضور باشکوه و دشمن شکن گیلانیان غیور و ولایت مدار، پیر و جوان، مرد و زن، دانشجو و دانش‌آموز، همگام با سایر مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان از پاسداشت میراث گرانبهای معمار کبیر انقلاب اسلامی در حمایت از مقاومت اسلامی و محکومیت جنایات ضدبشری و ددمنشانه رژیم شقی و سفاک صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین است.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان از عموم مردم خداجو و روزه دار گیلان که با حضور گسترده، پرشور و خیره کننده خود حماسه‌ای باشکوه و دشمن کوب خلق کردند و برگ زرین دیگری بر صحیفه افتخارات دیار فرزندان سردار جنگل افزودند تقدیر و تشکر کرده و مراتب سپاس و امتنان خود را از حضور پرشکوه مردم فهیم و انقلابی گیلان در این حماسه مانای تاریخ انقلاب اسلامی اعلام می‌دارد.

  • نویسنده : گیل خزر