شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: امسال هزار و ۷۹۰ فقره انشعاب غیرمجاز آب در استان شناسایی و قطع شد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ علیرضا غیاثی گفت: برای کاهش هدر رفت آب آشامیدنی و تصفیه شده و افزایش درآمدزائی ، از ابتدای امسال، هزار و ۷۹۰ فقره انشعاب غیرمجاز آب در مناطق مختلف گیلان […]

شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: امسال هزار و ۷۹۰ فقره انشعاب غیرمجاز آب در استان شناسایی و قطع شد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای گیلان ؛ علیرضا غیاثی گفت: برای کاهش هدر رفت آب آشامیدنی و تصفیه شده و افزایش درآمدزائی ، از ابتدای امسال، هزار و ۷۹۰ فقره انشعاب غیرمجاز آب در مناطق مختلف گیلان شناسایی و با دستور قانونی قطع شد. 

وی از تعیین تکلیف هزار و ۴۶۹ انشعاب غیرمجاز و تبدیل آن به انشعاب مجاز خبر داد و افزود: انشعاب غیرمجاز آب علاوه بر تشدید کم آبی‌ها، موجب تضییع حقوق دیگر مشترکان قانونی آب در استان شده و خدمات رسانی به شهروندان را با اختلال مواجه می‌کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان با تاکید بر لزوم جلوگیری از استفاده غیرقانونی از خدمات این شرکت، گفت: گروه‌های بازرسی، آبداران و قاریان کنتور مکلفند در بازدید‌های روزانه و قرائت کنتور، استفاده نامتعارف از آب آشامیدنی و انشعابات غیرمجاز آب را تا تعیین تکلیف قانونی قطع کنند. 

علیرضا غیاثی از شهروندان خواست در صورت اطلاع از انشعاب غیرمجاز آب در منطقه خود، مورد را به سامانه ۱۲۲ اطلاع دهند.