تیم میرزاکوچک صومعه سرا عنوان قهرمانی بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان جام گیل را از آن خود کرد.   گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ در هفته بیست و ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان جام گیل و در یکی از دیدار‌های حساس این هفته تیم‌های میرزاکوچک […]

تیم میرزاکوچک صومعه سرا عنوان قهرمانی بیست و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان جام گیل را از آن خود کرد.

 

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صداوسیمای گیلان؛ در هفته بیست و ششم و پایانی رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گیلان جام گیل و در یکی از دیدار‌های حساس این هفته تیم‌های میرزاکوچک صومعه سرا و تقی خواه خمام عصر امروز در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم رفتند که تیم میرزاکوچک صومعه سرا با تیجه ۲ بر یک تیم تقی خواه خمام را شکست داد و با کسب ۵۵ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
در سایر دیدار‌ها تیم سینا کلاچای ۳ بر صفر تیم شهرداری ماسال را شکست داد و با ۵۴ امتیاز به مقام نائب قهرمانی رسید.
ساحل آستانه اشرفیه با نتیجه پرگل ۷ بر یک برابر تیم پارس بندر کیاشهر به برتری رسید، وحدت صبا رشت با ۲ گل شهرداری کلاچای را از پیش رو برداشت، خطبه سرای تالش ۴ بر ۳ نتیجه را به تیم کاریز لاهیجان واگذار کرد و تیم شهرداری رضوانشهر با ۳ گل برابر تیم دخانیات گیلان پیروز شد.
در پایان این لیگ تیم‌های دخانیات گیلان، شهرداری ماسال و کاریز لاهیجان به لیگ دسته یک گیلان سقوط کردند

  • نویسنده : گیل خزر