اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور ستاد انتخابات کشور از نامزد‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس خواست مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود را در سامانه «انتخاب ایران» ثبت کنند. به گزارش گیل خزر از  خبرگزاری صدا و سیمای گیلان؛ ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای شماره ۱۵ خود از نامزد‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی […]

اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور

ستاد انتخابات کشور از نامزد‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس خواست مشخصات درگاه ستاد انتخابات مجازی خود را در سامانه «انتخاب ایران» ثبت کنند.

به گزارش گیل خزر از  خبرگزاری صدا و سیمای گیلان؛ ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه‌ای شماره ۱۵ خود از نامزد‌های انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خواست: در راستای اجرای ماده ۷۸ قانون انتخابات، نامزد‌های انتخابات با اعلام نشانی و مشخصات دقیق درگاه ستاد انتخابات مجازی خود به صورت تارنمای اینترنتی و معرفی مسئول آن به فرمانداری‌های مرکز حوزه انتخابیه مربوطه، پیوند آن را در سامانه «انتخاب ایران» به نشانی https://entekhab.moi.ir ثبت کنند.

همچنین داوطلبان باید پیوند (لینک) سایر درگاه‌های مجازی قانونی شامل پیام رسان‌های اجتماعی و برنامک را در تارنمای مشخص شده قرار داده و اعلام کنند.
در این اطلاعیه آمده است آن دسته از تبلیغات و فعالیت‌های انتخاباتی نامزد‌ها در فضای مجازی مجاز و قانونی است، که در این تارنما و درگاه‌های معرفی شده در نشانی بالا ثبت شده باشد.