نخستین نمایشگاه کار برای معرفی نیاز‌های کاری ۳۰ شرکت تولیدی و خدماتی به دانشجویان دانشگاه گیلان در این واحد آموزشی راه اندازی شد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس دانشگاه گیلان گفت : نخستین نمایشگاه کار دانشگاه گیلان با حضور ۳۰ شرکت و واحد صنعتی استان گیلان در محل دانشکده فنی دانشگاه گیلان […]

نخستین نمایشگاه کار برای معرفی نیاز‌های کاری ۳۰ شرکت تولیدی و خدماتی به دانشجویان دانشگاه گیلان در این واحد آموزشی راه اندازی شد.

گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس دانشگاه گیلان گفت : نخستین نمایشگاه کار دانشگاه گیلان با حضور ۳۰ شرکت و واحد صنعتی استان گیلان در محل دانشکده فنی دانشگاه گیلان در حال برگزاری است.

دکتر فرید نجفی هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد ارتباط مستقیم بین شرکت‌ها و واحد‌های تولیدی و خدماتی با دانشجویان و دانش آموختگان رشته‌های فنی و مهندسی و معرفی نیاز‌های بازار اشتغال عنوان کرد.

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه ، ۳۳۴ دانشجو و دانش آموخته‌ی رشته‌های تحصیلی مختلف در خصوص نیاز‌های کاری واحد‌های تولیدی شرکت کننده مشاوره ارائه می‌کنند. 

در پایان این نمایشگاه ۲ روزه (۸ و ۹ خرداد ۱۴۰۲) ، تعدادی از دانشجویان در قالب دوره‌های کارآموزی تابستانی ، کارورزی و یا نیروی کار مهندسی در این شرکت‌ها جذب می‌شوند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)