تهران-ایرنا- ملت ایران در پاسخ به هتک حرمت‌های اخیر یکپارچه در حمایت از نیروی انتظامی و شعائر دینی و انقلابی به پا خاستند. به گزارش ایرنا، در پی هتک حرمت به قرآن و مقدسات اسلامی توسط آشوبگران در چند روز اخیر و به دنبال فراخوان هیئات مذهبی جهت تجمع و راهپیمایی در محکومیت این اقدام […]

تهران-ایرنا- ملت ایران در پاسخ به هتک حرمت‌های اخیر یکپارچه در حمایت از نیروی انتظامی و شعائر دینی و انقلابی به پا خاستند.

به گزارش ایرنا، در پی هتک حرمت به قرآن و مقدسات اسلامی توسط آشوبگران در چند روز اخیر و به دنبال فراخوان هیئات مذهبی جهت تجمع و راهپیمایی در محکومیت این اقدام با نام اجتماع بزرگ امت رسول الله این مراسم در چند استان کشور برگزار شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بیانیه ‌ای ضمن قدردانی از خویشتنداری ملت شریف ایران در شناخت به موقع توطئه اخیر دشمنان، از مردم انقلابی و متدین ایران اسلامی، دعوت کرد در اجتماع امروز امت محمد (صل الله علیه وآبه وسلم)، که با حضور هیئات مذهبی، مجامع قرآنی و اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد شرکت و با سد بصیرت، بیداری و هوشمندی شکست عبرت آموز دیگری بر فهرست ناکامی‌های جبهه متحد ضدانقلاب و دشمنان ایران اسلامی بیافزاید.

اجتماع بزرگ مردم تهران در محکومیت آشوبگران

اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه اخیر، همزمان با سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

مردم تهران با سر دادن شعار «از فتنه گر بیزارم، کشورم را دوست دارم»،« ما لشکر امامیم، آماده قیامیم»، «کوه اراده هستیم، آمریکا را شکستیم»، «از پشه ها چه واهمه، ایران پر از حاج قاسمه»،« سلبریتی حیا کن، جوون ها رو رها کن»، «مرگ بر منافق» در این راهپیمایی حضور یافتند.

در حالی که دقایقی از آغاز این راهپیمایی می‌گذرد، مسیرهای منتهی به میدان انقلاب مملو از جمعیت است، مردم تهران با در دست داشتن پرچم ایران و با سر دادن شعارهایی در بیزاری از فتنه گران و حمایت از نیروی انتظامی در این راهپیمایی شرکت کردند.

مردم تهران با اهدای گل از نیروی انتظامی تشکر کردند

مردم تهران همچنین با در دست گرفتن قرآن، اهانت آشوبگران به قرآن کریم را به شدت محکوم کردند.

علاوه بر این مردم به صورت خودجوش با اهدای گل به سربازان و فرماندهان نیروی انتظامی که درصدد حفظ نظم و امنیت این مراسم بودند، از آنان تشکر کرده و شعار«نیروی انتظامی، تشکر ، تشکر» سردادند.

بهادری جهرمی، سخنگوی دولت در تجمع بزرگ مردم تهران در محکومیت اغتشاشات اخیر در کشور حضور یافت.

راهپیمایان از چهار مسیر کارگر شمالی، کارگر جنوبی، خیابان آزادی و خیابان انقلاب در این مراسم حضور یافتند.این مسیرها پر از جمعیت است.

وداع با شهید «حسین تقی‌پور» در میدان انقلاب 

دیشب «حسین تقی‌پور» از بسیجیان تهران بر اثر حمله آشوبگران دچار جراحت شدید شد و ساعاتی بعد در بیمارستان بقیه‌الله به شهادت رسید.

گزارش دیدار نماینده ولی فقیه در سپاه تهران با خانواده شهید امنیت، حسین تقی پور در میدان انقلاب قرائت شد.

حجت الاسلام قمی رییس سازمان تبلیغات اسلامی نیز در میان راهپیمایان تهرانی حضور یافت.

خروش دیار علویان علیه آشوبگران/ «نه» قاطع مازندرانی‌ها به اغتشاش

بر این اساس تجمع پرشور و غیرقابل وصف مردم متدین و ولایتمدار مازندران زیر بارش باران در قالب امت رسول الله (ص) به دعوت سه هزار هیات مذهبی و قرآنی امروز یکشنبه در ۶۳ نقطه شهری این استان با هدف تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب اسلامی و آرمان‌های نظام مقدس جمهوی اسلامی ایران و همچنین محکوم کردن هتک حرمت‌های صورت گرفته از سوی اغتشاشگران برگزار شد.

همچنین مردم در شهرهای مختلف مازندران از جمله میدان امام حسین (ع) مرکز استان در ساری با شعارهای “مرگ بر آمریکا”، “ای رهبر آزاده ، مازندران آماده”، “طراح اغتشاشات آمریکاست آمریکاست”، “مسلمان به پا خیز آتش زدن پرچم کشورم را” و “مسلمان به پا خیز آتش زدن قرآن کریم را ” گرد هم آمدند.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

 

جمعی از علما و روحانیون رشت در اعتراض به حرمت‌شکنی اخیر تجمع کردند

علاوه بر این جمعی از علما و روحانیون رشت همزمان با سالروز رحلت جانگذار نبی مکرم اسلام محمد مصطفی (ص) و سبط اکبرش کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) در محکومیت حرمت شکنی های اخیر به ساحت مقدسات و اعلام انزجار از این اقدامات تجمع کردند.

این تجمع اعتراضی در مسجد حجت الاسلام شفتی خیابان لاکانی برگزار شد و طی آن امام جمعه موقت رشت با محکومیت این اقدامات اظهار کرد: تجمعات و اعتراضات اخیر با برنامه ریزی از پیش تعیین شده بوده است.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

راهپیمایی باشکوه قزوینی ها در محکومیت اهانت به مقدسات

همچنین اقشار مختلف مردم ولایتمدار قزوین امروز یکشنبه مصادف ۲۸ صفر سالروز رحلت رسول گرامی اسلام(ص) با برگزاری راهپیمایی و راه اندازی دسته جات عزاداری اهانت هنجارشکنان به مقدسات از جمله قران، مساجد و پرچم عزای سید الشهدا(ع) را محکوم کرده و خواستار برخورد قاطع با اغتشاشگران شدند.

حاضرین در این مراسم در در حمایت از حجاب و عفاف شعار ” یا فاطمه شعار ماست، حجاب افتخار ماست”،”ای خواهر مسلمان، زینت تو حجاب است” و  همچنین در حمایت از تلاش های نیروی انتظامی و نیروهای مردمی بسیچ بابت برقراری نظم و امنیت و مقابله با هنجارشکنان شعار “نیروی انتظامی، تشکر تشکر”،”بسیجی دلاور، تشکر تشکر” سردادند.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

امت رسول‌الله در بندرعباس، خشم و انزجار خود از آشوبگران را اعلام کردند

علاوه بر این هیات‌های عزاداری بندرعباس امروز یکشنبه در سالروز رحلت خاتم پیامبران و در راهپیمایی پرشور علیه اغتشاشگران و آشوبگرانی که در روزهای اخیر نسبت به آتش‌افروزی‌، تخریب اموال عمومی و توهین و هتاکی به مقدسات اقدام کرده بودند، خروشیدند تا پاسخ دندان‌شکنی برای بدخواهان ایران اسلامی باشد.

اهالی کرانه خلیج فارس، شیعه و سنی دست در دست هم با اعلام انزجار از اقدامات ساختارشکنانه بدخواهان، بر لزوم حفظ انسجام و اتحاد در جامعه برای مقابله با نقشه‌های فریبکارانه و سخیف دشمن، تاکید کردند.

عزاداران پیامبر اسلام (ص) امروز مسیر پارک دباغیان تا مسجد جامع بندرعباس را با فریادهای «مرگ بر آمریکا، مرگ بر منافق، مرگ بر اسراییل، مرگ بر فتنه‌گر، فتنه‌گرِ بی‌حیا دشمن مسلمین است و نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم»، طی کردند.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

محکومیت “اغتشاش، آشوب و نفاق” در اجتماع بزرگ عزاداران نبوی شهر همدان

همچنین اجتماع بزرگ عزاداران نبوی با حضور استاندار، فرماندهان نظامی و انتطامی، مدیران اجرایی، نمایندگان و جمعی از مسوولان استان همدان‌ و خیل عظیم سوگواران پیامبر اعظم(ص) در میدان اصلی شهر همدان برگزار شد.

حاضران در این اجتماع عظیم دست نوشته هایی با مضمون قدردانی از تلاش های پلیس و همچنین محکومیت اقدامات آشوبگرانه و همچنین تصاویری از رهبر فرزانه انقلاب و سردار شهید قاسم سلیمانی در دست داشتند.

عزاداران رحلت پیامبر اعظم(ص) با سردادن شعارهایی علیه رژیم اشغالگر قدس، آمریکای جنایتکار، سران استکبار و منافقان، هرگونه اقدام در راستای ایجاد اختلاف و نفاق را محکوم کردند.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

مردم اصفهان با تشییع پیکر شهدی تازه تفحص شده،آشوبهای اخیر را محکوم کردند

علاوه بر این، قافله عزاداری امت رسول‌الله (ص) همزمان با ۲۸ صفر رحلت پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) روز یکشنبه از میدان بزرگمهر به سمت گلستان شهدای اصفهان برپا شد.

در این مراسم باشکوه جمع کثیری از مسوولان، هیاتهای مذهبی و مردم ولایتمدار و متدین شهر اصفهان شرکت کردند.شرکت کنندگان در این مراسم با سردادن شعارهایی اقدام اخیر هنجارشکنان و آشوبگران را محکوم کردند.در پایان این مراسم، پیکرشهید  تازه تفحص شده “حبیب الله اعرابی” از شهدای دوران دفاع مقدس در کنار برادر شهیدش “حسینعلی اعرابی”در  گلستان شهدا به خاک سپرده شد.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

فریاد رسای شهروندان شیراز در بیزاری از اغتشاش و آشوب

همچنین شهروندان شیراز روز یکشنبه به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی  از چهار راه پیروزی شیراز آغاز شد و به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) ادامه یافت ، شهروندان با شعارهای «ملت ما بیدار است از فتنه‌گر بیزار است»، «مرگ بر منافق»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر انگلیس»، «مزدور آمریکایی به جنگ دین آمده» و حیدر حیدر در مسیر خیابان پیروزی شیراز به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) راهپیمایی و تظاهرات کردند.

راهپیمایی مردمی شهروندان شیراز در محکومیت اقدامات اخیر عناصر آشوب‌طلب و ناامن کنندگان فضای جامعه در حالی برگزار شد که شیراز میزبان پیکر مطهری چندی از شهدای دفاع مقدس و شهید امنیت است که بر دوش شهروندان تشییع می شود.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

عزاداران قمی هتک حرمت مقدسات را محکوم کردند

علاوه بر این جمع کثیری از مردم مومن و انقلابی قم روز یکشنبه همزمان با سالروز رحلت حضرت محمد(ص) و شهادت سبط اکبرش امام حسن مجتبی(ع) با برپایی اجتماع بزرگ اُمت رسول‌الله، هتک حرمت‌های صورت گرفته در اغتشاش‌های اخیر علیه قرآن کریم و مقدسات اسلامی را محکوم نمودند.

سوگواران شرکت کننده در این آیین، با تجمع در شبستان امام (ره) حرم حضرت معصومه (س) و قرائت زیارت رسول‌الله به طرف حسینیه امام (ره) دفتر رهبر معظم انقلاب در قم حرکت کردند.

مردم عزادار حاضر در این آیین در حالی که بر سر و سینه می‌زدند، با شعارهای الله اکبر، لبیک یا حسین، لبیک یا خامنه‌ای و هیهات من‌الذله با آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام راحل و رهبر معظم انقلاب تجدید پیمانی دوباره بستند.«مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق، مرگ بر آل سعود ملعون و مرگ بر سلبریتی خائن» نیز از دیگر شعارهای حاضران در این مراسم عزاداری بود.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

مردم کردستان سوگوار رحلت پیامبر اسلام(ص) / محکومیت اغتشاش و توهین به مقدسات از سوی عزاداران

به گزارش خبرنگار ایرنا به مناسبت ۲۸ صفر، سالروز رحلت جانسوز پیامبر مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) آیین های سوگواری طی دیشب و امروز یکشنبه در استان کردستان برگزار شد.

مردم شهر سنندج در مراسم عزاداری رحلت پیامبر اکرم (ص) که با حضور مقامات استان از جمله اسماعیل زارعی کوش استاندار کردستان برگزار شد با محکوم کردن اغتشاشات اخیر در کشور، خواستار برخورد قاطع با آشوب گران شدند.

اجتماع شیعه و سنی زاهدان پایتخت وحدت اسلامی در بیزاری از هنجارشکنان

علاوه بر این مردم شهرستان زاهدان صبح امروز با حضور پرشور در دسته‌های عزاداری رحلت رسول اکرم(ص)، اغتشاشات اخیر عده‌ای هنجار شکن را محکوم و با سردادن شعارهایی حمایت خود را از نیروی انتظامی اعلام کردند.

مردم پایتخت وحدت اسلامی شیعه و سنی، زن و مرد، پیر و جوان، حمله اختشاشگران به مساجد و موکب‌های حسینی، هتک حرمت به قرآن کریم، آتش زدن پرچم ایران و شهادت چند نفر از نیروهای بسیجی و ماموران انتظامی را محکوم کرده و برخورد قاطع دستگاه قضایی با این هنجارشکنان را خواستار شدند.

تجمع کنندگان با سردادن شعارهای “مرگ بر فتنه گر”، “مرگ بر منافق”، “مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی”، اقدامات اغتشاشگران در جهت ایجاد ناامنی و فتنه انگیزی در کشور را محکوم کردند.اجتماع کنندگان زاهدانی با در دست داشتن پلاکارهایی با مضامین “فراجا تشکر تشکر”، “فراجا حمایت حمایت” و “نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم” از نیروی انتظامی در برابر فتنه گران و آشوبگران حمایت کردند.

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

پاسخ ملت به آشوبگران؛ ایران به پا خاست

خروش مردم تبریز بر ضد اغتشاشگران در اجتماع امت رسول الله

علاوه بر این جمعیت زیادی از مردم تبریز در قالب دسته های عزاداری امروز همزمان با سراسر کشور ضمن اعلام انزجار از آشوبگری عده ای اغتشاشگر که در روزهای گذشته به تخریب اموال عمومی و اهانت به مقدسات دست زدند، اقدامات ضد انسانی، ضد اسلامی و ضد اخلاقی معاندان را محکوم کردند.

مردم انقلابی و مومن تبریز که همزمان داغدار شهادت شهید امنیت حسین اوجاقی بودند، از اهانت به حجاب، آتش زدن قرآن، مسجد و پرچم نیز دل پری داشته و داغ این حوادث تلخ نیز مزید به علت شده بود تا از عمق جان نفرت خود را نسبت به این گونه اعمال خودفروختگان، مزدوران و فریب خوردگان بی ایمان نشان دهند.

راهپیمایی کنندگان ضمن عزاداری به مناسبت وفات حضرت محمد(ص) و شهادت دومین امام همام، با شعارهای ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، حمایت خود را از انقلاب، خون پاک شهیدان، حجاب و ولایت مطلقه نشان دادند.

در ادامه این راهپیمایی با شکوه مردم با شعارهای «آذربایجان جانباز خامنه ای دَن آیریلماز»، «بیز حسین مکتَبینده اَعداءَ امکان وِرمَروخ، جان وِروخ، ایمان وِرمَروخ» (ما در مکتب حسین به دشمنان امکان خودنمایی نمی دهیم بلکه اگه شد جان می دهیم ولی ایمان نمی دهیم) و « آذربایجان جانباز اوز رهبرین تک قویماز » (آذربایجان جانباز رهبر خود را تنها نمی گذارد) برای هر گونه جانفشانی و حمایت از انقلاب و آرمان های آن اعلام آمادگی کردند.

عزاداران بوشهری : مطالبه گران صف خود را از اغتشاشگران جدا کنند

همچنین دلدادگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در بوشهر همزمان با ۲۸ صفر سالروز وفات پیامبر خاتم (ص) و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) با راهپیمایی مسیر دانشگاه خلیج فارس تا امامزاده محمد باقر اعلام کردند مطالبه گران صف خود را از آشوبگران و اغتشاشگران جدا کنند.

شهروندان بوشهری در این راهپیمایی ضمن  اعلام انزجار از هرگونه آشوب و اغتشاش و تخریب اموال مردم و اموال عمومی از کسانیکه در رخدادهای روزهای اخیر مطالباتی داشتند خواستند تا صف خود را از صف آشوبگران جدا کنند و ابراز داشتند اغتشاش و آشوب و بر هم زدن نظم عمومی به هر شکل محکوم است.

عزاداران پیامبر خاتم در بوشهر در این تجمع و راهپیمایی با در دست داشتن دست نوشته هایی اهانت اخیر اغتشاشگران به مقدسات، سوزاندن قرآن، تخریب اموال عمومی و ایجاد برخی ناامنی در مناطق مختلف کشور را محکوم کردند.

مردم شهرکرد نیز اقدامات هنجارشکنانه آشوبگران را محکوم کردند

مردم شهرکرد نیز در تجمع هیات‌های عزاداری در مقابل امامزادگان دو معصوم شهرکرد ،  پس از قرائت زیارتنامه رحلت حضرت رسول، اقدامات اخیر و هنجارشکنانه آشوبگران را محکوم کردند.

 

پژواک مردم گرمسار، سرخه و مهدیشهر در محکومیت اغتشاشات اخیر

همچنین مردم مومن و ولایت‌مدار شهرستان‌های گرمسار، سرخه و مهدیشهر در استان سمنان روز یکشنبه با حضور در اجتماع بزرگ بصیرت، اغتشاش‌های اخیر را محکوم و با تشییع پیکر شهید محمدحسین سروری راد مدافع امنیت و عزت ایران، بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

در اجتماع عظیم مردم گرمسار که با حضور حجت الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان همراه بود قشرهای مختلف مردم از زن و کودک تا پیر و جوان از میدان انقلاب به سمت گلزار شهدا با سردادن شعارهای «مرگ بر فتنه‌گر» ، «مرگ بر اغتشاشگر»، «الله اکبر»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست» و «حسین، حسین شعارماست شهادت افتخار ماست» حرکت‌های آشوب‌طلبانه اخیر را محکوم کردند.

شرکت‌کنندگان در اجتماع بصرت گرمسار همچنین با حضور گسترده خود پیکر شهید ۲۰ ساله محمدحسین سروری راد که در ناآرامی‌های چهارشنبه شب (سی‌ام شهریور) به ضرب گلوله اغتشاشگران به فیض عظیم شهادت نایل شد، تشییع و خاکسپاری کردند.

عزاداران یاسوجی علیه آشوب گران راهپیمایی کردند

علاوه بر این، عزاداران یاسوجی در روز ۲۸ صفر در صفوفی به هم فشرده علیه آشوبگران شعار دادند و از اقدامات نیروهای انتظامی و امنیتی در جمع کردن بساط اغتشاشگران قدردانی کردند.

مردم مردم شهرهای مختلف کهگیلویه و بویراحمد در صف های به هم پیوسته و با مشت های گره کرده اعلام کردند که در کنار نیروهای امنیتی و انتظامی و بسیج آرامش فتنه‌گران را برهم خواهند زد و برای حمایت از نظام اسلامی از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

عشایر غیور استان همراه با دیگر شهروندان با حضور پرشور خود در حماسه بزرگ اجتماع بزرگ امت پیامبر  «اتحاد ملی در حمایت از دین نبوی» را به نمایش گذاشتند و طومار اغتشاش‌گران را بار دیگر درهم پیچیدند.

 

مردم یزد، هنجارشکنی و اهانت به مقدسات را محکوم کردند

جمعی از مردم شهر یزد نیز یکشنبه با شرکت در “راهپیمایی و تجمع با صلابت امت رسول الله”، اهانت روزهای اخیر به قرآن، مسجد و پرچم مقدس ایران را محکوم کردند.شرکت کنندگان در این راهپیمایی، مسیر میدان آزادی تا مسجد حظیره یزد را طی و توطئه دشمنان و هتاکی گستاخانه به مقدسات را محکوم نمودند.

در این راهپیمایی که استاندار، روحانیون، خانواده شهدا و اقشار مختلف مردم حضور داشتند، شرکت کنندگان با شعارهای “مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، مرگ بر انگلیس، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، ای رهبر ازاده آماده ایم آماده”  انزجار خود را از حرمت شکنان اعلام کردند.

مردم بیرجند توهین به مقدسات اسلامی را محکوم کردند

علاوه بر این مردم شهر بیرجند پیکر شهید “حسین یوسفی هریوند” از شهدای دفاع مقدس همزمان با سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با حضور قشرهای مختلف مردم تشییع شد.پیکر مطهر این شهید والامقام که سال ۶۲ در عملیات خیبر به شهادت رسیده،  بعد از ۳۹ سال در عملیات تفحص شناسایی شده است.

تشییع‌کنندگان پیکر شهید در این مسیر با شعارهای” حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست”، ” ایران پر از شهیده، فتنه جواب نمی‌ده”، ” مرگ بر آشوبگر ” و مرگ بر فتنه‌گر” حرکات هنجارشکنانه اخیر و توهین به مقدسات اسلامی را محکوم کردند.

شعارهای ” آتش به اختیاریم از فتنه‌گر بیزاریم”، ” ای صهیونیزیم حیا کن کردستان را رها کن” و ” کُرد غیور ایران، دشمن جیره‌خواران” از دیگر شعارهای مردم شهیدپرور بیرجند در این مراسم در محکومیت اقدامات خرابکارانه اخیر و خلاف نظم و امنیت عمومی بود.

عزاداران گلستانی‌ اغتشاشات و آشوب‌های اخیر کشور را محکوم کردند

مردم مومن و عزادار شهرها و روستاهای استان گلستان همزمان با ۲۸ ماه صفر مراسم عزاداری رحلت نبی مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در مساجد، تکایا و خیابان‌های این استان به عزاداری پرداخته و در آن، با سردادن شعارهایی، اغتشاشات و آشوب‌های اخیر کشور را محکوم کردند.عزاداران خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در مکان‌های تجمعی ابتدا زیارت عاشورا را قرائت کرده و سپس به صورت دستجات سینه‌زنی و زنجیرزنی به حرکت درآمده و به عزاداری پرداختند.

عزاداران شرکت کننده در این مراسم با توجه به حوادث اخیر کشور، حرکات اغتشاشگران را با سر دادن شعارهایی محکوم کرده و با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.الله‌اکبر خامنه‌ای رهبر، مرگ بر ضد ولایت فقیه، مرگ بر منافق فتنه‌گر، نیروی انتظامی تشکر تشکر، لبیک یا رسول الله، لبیک یا حسین، لبیک یا حسن، لبیک یا رضا از شعارهای عزاداران در این مراسم بود.

خروش مردم مومن اراک علیه اغتشاشگران

علاوه بر این همزمان با ۲۸ صفر سالروز رحلت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع)، هزاران نفر از مردم مومن و ولایتمدار اراک روز یکشنبه به دعوت هیات‌های مذهبی و موکبداران این شهر در اجتماعی بزرگ اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط اغتشاشگران را محکوم کردند.

مردم ولایتمدار و دوست دار اهل بیت(ع) اراک از ساعات اولیه صبح امروز در میدان شهدا اجتماع کردند و ضمن برپایی عزاداری در سوگ پیامبر گرامی اسلام و امام حسن مجتبی(ع) با سرداد شعارهایی همچون «هتک مقام شامخ رسالت  باشد نشان پستی و حقارت»، « این نقشه جدید مشرکین است   واهمه از عزت مسلمین است»، « ما وارث پیغمبریم  آماده جان دادنیم»، « هتک حریم قرآن نقشه آمریکایی   نتیجه اش تفرقه و جدایی» و «ما در قبال فتنه ها بصیریم  خاری به چشم دشمنان دینیم» خشم و انزجار خود را از اغتشاشگران و برهم زنان نظم عمومی فریاد زدند.

 

 

اجتماع بزرگ امت رسول‌الله (ص) در اردبیل برگزار شد

همزمان با سالروز رحلت رسول مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) اجتماع بزرگ امت رسول‌الله عصر یکشنبه در اردبیل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، همزمان با رحلت رسول مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) اجتماع بزرگ امت رسول‌الله (ص) با حضور مردم حسینی اردبیل، شعرا و مادحین اهل بیت (ع) عصر روز یکشنبه در میدان عالی‌قاپو اردبیل برگزار شد.

این مراسم مذهبی در قالب دسته‌های عزاداری با حضور جامعه هیات‌های حسینی ، جامعه قرآنی ، مردم ولایت مدار و حسینی اردبیل در پاسخ به اهانت‌های اخیر معاندین به قرآن کریم و پرچم پرافتخار ایران اسلامی و مقدسات دینی و در حمایت از پلیس مقتدر کشور برگزار شد.

اجتماع‌کنندگان در این مراسم به منظور محکومیت فتنه‌انگیزی استکبار جهانی و آشوبگران به خیابان‌ها آمده و با فریادهای “لبیک یا حسین (ع)”، “لبیک یا خامنه‌ای” پشتیبانی و حمایت خود را از نظام اسلامی و ولایت مطلقه ولی فقیه به نمایش گذاشتند.

شرکت‌کنندگان در اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) در اردبیل با سردادن شعارهای “مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر آشوبگر، نیروی انتظامی حمایتت می‌کنیم، اردبیللی اویاق دی انقلابا دایاق دی” ( اردبیلی بیدار است، حامی انقلاب است) ، خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست ، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده و لبیک یا حسین (ع) بهانه‌جویی دشمن برای فتنه‌انگیزی و سلب آرامش و امنیت در داخل کشور را محکوم کردند.

رئیس دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این اجتماع گفت: جنس فتنه‌های دو دهه اخیر با یکدیگر متناجس بوده و هدف نهایی آنها جدایی مردم از ولایت فقیه است.

حجت‌الاسلام حسین علیی افزود: به اعتراف دشمنان امروز انقلاب اسلامی بمراتب قدرتمندتر از سال‌های گذشته است و هر روز بر قدرت و اقتدار آن افزوده می‌شود.

وی ادامه داد: همه باید با وحدت و اتحاد زیر چتر ولایت جمع شده و در سایه مدیریت مدبرانه مقام معظم رهبری در مقابل بدخواهان و دشمنان نظام اسلامی  و کشورمان دفاع کنیم.

مداحی و شعرخوانی از دیگر بخش‌های این اجتماع بود.

امروز همزمان با رحلت رسول مکرم اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) در دیگر شهرستان های استان اردبیل نیز برگزار شد.

طی روزهای اخیر برخی عناصر معاند و ضد انقلاب به بهانه درگذشت مهسا امینی در برخی شهرهای کشور اقدام به آشوب و اغتشاش کرده و ضمن سردادن شعارهای ساختارشکنانه، به اموال عمومی و مردم آسیب وارد کردند. روز جمعه هم امت حزب‌الله در اعتراض به این فتنه‌افکنی‌ها در شهرهای مختلف راهپیمایی کردند.

 

 

خروش انقلابی مردم نگین خلیج فارس علیه آشوبگران

صدها نفر از مردم ولایت‌ مدار شهرستان مرزی قشم عصر (یکشنبه سوم مهر ۱۴۰۱) با خروش انقلابی خود در بزرگ ترین جزیره خلیج فارس اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، مساجد و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران توسط آشوبگران و تحرکات اخیر هنجارشکن را در اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) محکوم کردند.

به گزارش عصر یکشنبه خبرنگار ایرنا، این خروش انقلابی و اجتماع بزرگ در پی هتک حرمت به قرآن و مقدسات اسلامی توسط آشوبگران در چند روز اخیر در جزیره قشم نگین خلیج فارس و به دنبال فراخوان هیات های مذهبی برای تجمع و راهپیمایی در محکومیت این اقدام با نام اجتماع بزرگ امت رسول الله (ص) با حضور دسته‌ های عزاداری و هیات های مذهبی با نوحه سرایی و سینه زنی سنتی در آستان مقدس امام زاده سید مظفر (ع) این شهرستان برگزار شد.

مردم شهرستان مرزی قشم اعم از شیعه و اهل سنت با سر دادن شعار «مرگ بر منافق»، «مرگ بر فتنه گر»، «ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند»، «الله اکبر»، «از پشه ها چه واهمه، ایران پر از حاج قاسمه»، «سلبریتی حیا کن، جوون ها رو رها کن» و «فتنه‌ گر بی‌ حیا دشمن مسلمین است» حمایت خود را از نیروهای مدافع امنیت و رهبر معظم انقلاب اعلام کردند.

اجتماع ولایی امروز قشم با حضور حجت الاسلام و المسلیمن داود نمازی مشاور وزیر کشور در امور هماهنگی روحانیت، ائمه جمعه و جماعات، حجت الاسلام غلامرضا حاجبی امام جمعه قشم،  محمد محمد حسینی فرماندار شهرستان قشم،  حجت الاسلام احمد غلامی رییس اداره تبلیغات اسلامی قشم، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسوولان اداری و اجرایی سرزمین آب و آفتاب برگزار شد.

هیات‌های مذهبی شهرستان قشم نیز همزمان با سالروز رحلت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در این اجتماع عظیم با محکوم کردن هر گونه آشوب و اغتشاش در بزرگترین جزیره خلیج فارس بار دیگر با نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب و خون شهدا تجدید میثاق دوباره کردند.

 

 

لبیک یا رسول الله (ص)/ البرز در محکومیت هنجارشکنی به خروش آمد

مردم عزادار استان البرز همزمان با سالروز رحلت جانسوز پیامبر مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) و و شهادت امام حسن مجتبی (ع) بار دیگر یکصدا به خروش آمدند تا ضمن لبیک به همه ارزش ها، ریشه آشوبگری و توهین به مقدسات دینی و الهی را بخشکانند.

به گزارش ایرنا،  عصر یکشنبه، استان البرز یکپارچه جوش و خروش امتی بود که عوامل فتنه و آشوب احساسات پاک آنان را جریحه دار نموده بود، مردمی که آمدند تا شعله های فتنه گری و آشوب را در نطفه خفه کنند و ارادت  خود را به ساحت قدسی پیامبر مهربانی ها ، امام حسن مجتبی (ع) ، قرآن کریم ، شهدا و ولایت و رهبری معظم انقلاب به نمایش گذاشتند.

امروز شهرستان های کرج ، ساوجبلاغ ، نظرآباد ، اشتهارد ، فردیس ، طالقان و چهارباغ حال و هوای دیگری داشت ، مردم یکپارچه آمدند تا از آشوب و عوامل استکباری و ضدانقلاب برائت جویند و حضور حماسی خود را به رخ جهانیان بکشند.

امروز ایران کوچک (البرز) شاهد فریادهای خروشان استکبار ستیزانی بود که تن دشمنان اسلام و قرآن را به لرزه درآورد، فریادهایی از جنس دین و آیین و ارزش های والای الهی تا به دشمنان بفهمانند که مردم ولایی ایران همیشه در صحنه بوده و از قرآن ، عترت ، اهل بیت (ع) و تمام ارزش های دینی دست برنمی دارند و  این بار نیز تیر دشمنان به سنگ خورده است.

فریادهای لبیک یا رسول الله (ص) ، لبیک یا امام حسن مجتبی (ع) و لبیک یا خامنه ای طنین حرکت مردمی بود که در عزای سالروز رحلت رسول خدا و شهادت فرزند برومندش حضرت  امام حسن مجتبی (ع)  تکرار شد تا پرچم اسلام ناب محمدی (ص) برای همیشه تاریخ بدرخشد.

البرز امروز غریو فریادهایی بود که پیام حماسه و رشادت داشت و بدخواهان ایران زمین فهماند که نگاه طمع ورزانه و فریبکارانه آنان به  این سرزمین الهی نتیجه ای جز شکست وناکامی برای دشمنان ندارد.

آری هر کوی و برزن البرز امروز نشان از هوشیاری ، بصیرت و بیداری مردمی داشت که گوش به فرمان ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی ) آماده جانفشانی در راه ارزش ها و تمامیت ارضی این سرزمین بودند.

امروز البرزی ها به میدان آمدند تا اغتشاش ، ناامنی ، آشوب و ترویج فساد و بی بندوباری را محکوم کنند و به ساحت قدسی شهدای امنیت و ارزش های دینی درود بفرستند.

برخورد قاطع و بدون مصلحت اندیشی بی مورد با آشوبگران و سردسته های  اغتشاش از جمله خواسته های مردم استان البرز از مسوولان انتظامی ، امنیتی و قضایی کشور بود.

عزاداران تصاویری از رهبر معظم انقلاب ، شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید امنیت این روزهای کرج شهید بسیجی علی اصغر قورت بیگلو در دست داشتند و  این بار نیز فتنه دشمنان اسلام را ناکام گذاشتند.

همچنین البرزی ها در سوگ سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و  شهادت حضرت امام حسن مجتبی (ع) به عزاداری و سوگواری پرداختند.

طی چند روز گذشته  تعدادی افراد آشوبگر به بهانه فوت «مهسا امینی» خساراتی به اموال عمومی در کرج وارد کردند.

 

 

اجتماع عظیم ملت رسول الله (ص) در ارومیه برگزار شد

اجتماع عظیم و خروش بزرگ ملت رسول الله (ص) همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه ارومیه نیز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این اجتماع بزرگ که عصر یکشنبه برگزار شد اقشار مختلف مردم از پیر و جوان و مرد و زن، ترک و کرد حضور داشته و از اقدامات اغتشاشگران ابراز انزجار کردند.
سیل جمعیت از خیابان امام خمینی (ره) تا میدان انقلاب ارومیه برای شرکت در این همایش اقتدار ادامه داشت و اقشار مختلف مردم، خانواده‌ها و اعضای هیأت های مذهبی همچنان به این اجتماع اضافه می‌شوند.

در این آیین مردم، شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه گر سر دادند.
همچنین در این آیین، قرار است پیکر مطهر شهید مدافع امنیت مردم، شهید سیدعباس فاطمیه تشییع شود.


شهید فاطمیه روز پنجشنبه هفته گدشته توسط اغتشاشگران مورد حمله قرار گرفته و به کما رفته بود که امروز به فیض شهادت نائل آمد.

 

 

عزاداران بوشهری : مطالبه گران صف خود را از اغتشاشگران جدا کنند

دلدادگان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در بوشهر همزمان با ۲۸ صفر سالروز وفات پیامبر خاتم (ص) و کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) با راهپیمایی مسیر دانشگاه خلیج فارس تا امامزاده محمد باقر اعلام کردند مطالبه گران صف خود را از آشوبگران و اغتشاشگران جدا کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شهروندان بوشهری در این راهپیمایی ضمن  اعلام انزجار از هرگونه آشوب و اغتشاش و تخریب اموال مردم و اموال عمومی از کسانیکه در رخدادهای روزهای اخیر مطالباتی داشتند خواستند تا صف خود را از صف آشوبگران جدا کنند و ابراز داشتند اغتشاش و آشوب و بر هم زدن نظم عمومی به هر شکل محکوم است.

عزاداران پیامبر خاتم در بوشهر در این تجمع و راهپیمایی با در دست داشتن دست نوشته هایی اهانت اخیر اغتشاشگران به مقدسات، سوزاندن قرآن، تخریب اموال عمومی و ایجاد برخی ناامنی در مناطق مختلف کشور را محکوم کردند.

مردم انقلابی بوشهر که در این تجمع با عنوان امت رسول الله حضور یافته بودند با سردادن شعارهای مرگ بر منافق، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، الله اکبر، مرگ بر آشوبگر، آشوب و نفرت بس است دشمن پی تجزیه است، خامنه ای کوثر است دشمن او ابتر است، ملت ما بیدار است از آشوبگر بیزار است، پرچم ایران عشق ماست این خط قرمز ماست، توهین به قرآن جنایت دشمنان،  مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، نیروی انتظامی تشکر تشکر اغتشاش‌های اخیر را محکوم و بار دیگر با رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های امام راحل و شهدا بیعت کردند.

در مسیر زائران، اعضای هیات‌های مذهبی به پذیرایی و خدمت رسانی به عزاداران پرداختند.

 

راهپیمایی محکومیت هتک حرمت مقدسات در خرم‌آباد برگزار شد

مردم ولایت مدار خرم آباد عصر یکشنبه با برپایی راهپیمایی امت رسول الله (ص)، ضمن محکوم کردن هتک حرمت مقدسات، با مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مردم همیشه در صحنه و انقلابی خرم آباد با حضور گسترده در این راهپیمایی که از چهارراه بیمارستان شهدای عشایر تا میدان۲۲ بهمن این شهر برگزار شد با سردادن شعارهایی اقدامات خشونت آمیز فریب خوردگان اخیر در ناآرامی روزهای گذشته را محکوم کردند.

راهپیمایان همچنین با شعارهای «لبیک یا زینب»، «لبیک یا خامنه ای»، «لبیک یا حسین» و «ما همه با هم هستیم، یار ولایت هستیم» از اغتشاشگران ناآرامی های اخیر برائت جستند.

این راهپیمایی در راستای محکومیت اغتشاشات اخیر، هتک حرمت به قرآن، مساجد و نوامیس برگزار شد که عده ای فریب خورده به بهانه مرگ مرحومه مهسا امینی در برخی نقاط انجام دادند.

در این راهپیمایی اقشار مختلف مردم، جوانان، احزاب و گروه های سیاسی، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران حضور داشتند.

 

 

خروش مردم تبریز بر علیه اغتشاشگران در اجتماع امت رسول الله

جمعیت زیادی از مردم تبریز در قالب دسته های عزاداری امروز همزمان با سراسر کشور ضمن اعلام انزجار از آشوبگری عده ای اغتشاشگر که در روزهای گذشته به تخریب اموال عمومی و اهانت به مقدسات دست زدند، اقدامات ضد انسانی، ضد اسلامی و ضد اخلاقی معاندان را محکوم کردند.

به گزارش ایرنا، این اجتماع مردمی از مقابل مسجد کبود این شهر به عنوان فیروزه اسلام آغاز و با عزاداری حضرت رسول اکرم(ص) و امام حسن مجتبی(ع) تا مصلای اعظم امام خمینی برگزار شد.

مردم انقلابی و مومن تبریز که همزمان داغدار شهادت شهید امنیت حسین اوجاقی بودند، از اهانت به حجاب، آتش زدن قرآن، مسجد و پرچم نیز دل پری داشته و داغ این حوادث تلخ نیز مزید به علت شده بود تا از عمق جان نفرت خود را نسبت به این گونه اعمال خودفروختگان، مزدوران و فریب خوردگان بی ایمان نشان دهند.

در این اجتماع، مردم ولایتمدار تبریز که خونشان از این اهانت ها و خشونت های اغتشاشگران به جوش آمده بود با شعارهای باصلابت خواستار پاسخ محکم مسوولان به خصوص قوه قضائیه نسبت به اغتشاشگران شدند.

راهپیمایی کنندگان ضمن عزاداری به مناسبت وفات حضرت محمد(ص) و شهادت دومین امام همام، با شعارهای ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، مرگ بر فتنه گر، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل، حمایت خود را از انقلاب، خون پاک شهیدان، حجاب و ولایت مطلقه نشان دادند.

در ادامه این راهپیمایی با شکوه مردم با شعارهای «آذربایجان جانباز خامنه ای دَن آیریلماز»، «بیز حسین مکتَبینده اَعداءَ امکان وِرمَروخ، جان وِروخ، ایمان وِرمَروخ» (ما در مکتب حسین به دشمنان امکان خودنمایی نمی دهیم بلکه اگه شد جان می دهیم ولی ایمان نمی دهیم) و « آذربایجان جانباز اوز رهبرین تک قویماز » (آذربایجان جانباز رهبر خود را تنها نمی گذارد) برای هر گونه جانفشانی و حمایت از انقلاب و آرمان های آن اعلام آمادگی کردند.

در این راهپیمایی علاوه بر رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس، هیاتی ها، روحانیت، زنان حضور چشم گیری داشتند و به همراه کودکان خود در این حرکت دینی انقلابی شرکت کردند.

 

اجتماع بزرگ ” امت رسول الله ” در زنجان برگزار شد

اجتماع بزرگ ” امت رسول الله ” در اعتراض به اقدامات اغتشاشگران عصر یکشنبه همزمان با سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم و هیاتهای دینی، مذهبی در زنجان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شرکت کنندگان در این اجتماع بزرگ با سردادن شعارهایی نسبت به اقدامات روزهای گذشته عده ای معاند و اغتشاشگر و ایجاد هرج و مرج، تخریب اموال عمومی و بیت المال و توهین به مقدسات اعتراض و این اقدامات را محکوم کردند.

مردم زنجان در این اجتماع بزرگ که از مقابل حسینیه اعظم آغاز و با راهپیمایی تا چهارراه انقلاب انجام شد با حمل پرچم مقدس جمهوری اسلامی و دست نوشته هایی، شعارهای ” چادر ما ضامن غیرت ما”، “مرگ بر منافق”، “مرگ بر فتنه گر”، “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسراییل” سردادند و خواستار برخورد مسوولان و قوه قضائیه با آشوبگران شدند.

مردم ولایی پایتخت شور و شعور حسینی شرکت کننده در این مراسم همچنین با شعارهای ” نیروی انتظامی حافظ امنیت است”، “بسیجی تشکر تشکر” از تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی برای تامین نظم و امنیت قدردانی کردند.

در اجتماع بزرگ ” امت رسول الله ” همچنین هیات ها و دسته های عزاداری مسیر حسینیه اعظم زنجان تا امامزاده سید ابراهیم(ع) این شهر را با اشعار انقلابی و ولایی طی کردند.

 

 

بیانیه پایانی اجتماع عظیم امت رسول اللّه (ص): لزوم برخورد با هنجارشکنان و دروغ‌پردازان در فضای مجازی و حقیقی

تهران – ایرنا – شرکت‌کنندگان در راهپیمایی عظیم امروز تهران با صدور بیانیه‌ای، ضمن محکوم کردن فتنه‌گران و هتاکان به مقدسات از دستگاه‌های مسئول و قوه قضائیه خواستند، هنجارشکنان و دروغ‌پردازان در فضای مجازی و حقیقی را شناسایی، و با آنان قاطعانه برخورد عبرت‌آموز کنند.

به گزارش ایرنا، در پایان اجتماع بزرگ امت رسول اللّه (ص) در تهران که با حضور عظیم مردم برگزار شد، متن بیانیه سراسری این اجتماع در پنج بند قرائت شد؛ بیانیه‌ای که در آن از دستگاه‌های مسئول و قوه قضائیه خواسته شد تا هنجارشکنان و متعرضان به اموال عمومی و نوامیس مردم، شایعه‌سازان و دروغ‌پردازان در فضای مجازی و حقیقی که امنیت روانی جامعه را به مخاطره می‌اندازند شناسایی، و با آنان قاطعانه برخورد عبرت‌آموز نمایند.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَمَکَرُوا وَمَکَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَیْرُ الْمَاکِرِینَ
السلام علیک یا رسول الله، السلام علی اولادک  و علی اصحابک

در شرایطی که نظام اسلامی در اوج اقتدار و ملت بزرگ و سرافراز ایران در اوج عزت قرار داشته و با همت و تلاش‌های مجدّانه دولت مردمی  و دستگاه‌ها در مسائل داخلی و خارجی گشایشهایی رخ داده و توطئه‌های دشمن یکی پس از دیگری خنثی شده  و مواضع مقتدرانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‌اللّه‌العظمی امام خامنه‌ای «مدظله العالی» عزتمندی نظام را به نمایش درآورده و سفر و سخنرانی ریاست محترم جمهور به مجمع عمومی سازمان ملل متحد، دستاوردی دیگر برای نظام بوده و مانور عظیم اربعین،  وحدت و قدرت ارادتمندان به اهل‌بیت علیهم‌السلام را به نمایش گذاشته و لذت حضور ۲۱ میلیونی زوار اربعین در طریق‌الحسین علیه‌السلام، کام تشنگان معرفت را شیرین کرده بود، متأسفانه طی چند روز گذشته بانیان و صحنه‌گردانان فتنه‌های ۷۸ و ۸۸، معاندین و ضدانقلاب‌های خارج‌نشین و پادوهای داخلی غرب و داعشی‌های وطنی، سازمان‌یافته و آموزش‌دیده با سعی در انحراف افکار عمومی و تحریک  افراد و برخی سلبریتی‌های وطن‌فروش، آنهایی که سال‌های سال از رهگذر بیت‌المال، بودجه و صداوسیمای این کشور به نان و نوایی رسیده و شهرت یافته‌اند اما اکنون هم‌نوا با خوانندگان مطرود و منزوی لس‌آنجلسی به‌جای دفاع از پرچم و کشورشان، با لگدپرانی و پنجه‌انداختن بر چهره نظام اسلامی، آتش فتنه را شعله‌ور کرده و سناریوی دیگری از وحشی‌گری‌ها و آشوب‌های خیابانی را با ورود به تجمعات مردمی، به بهانه گشت ارشاد و مستمسک قرار دادن درگذشت یکی از هموطنان با القای روایت‌های کذب و جهت‌دار به افکار عمومی و با نشانه گرفتنِ مقدس‌ترین ارزش‌های اسلامی، آتش زدن و جسارت به ساحت قرآن کریم، مساجد و پرچم ایران، به تخریب اموال و اماکن عمومی، حمله به خودروهای امدادی، ضرب و شتم ناجوانمردانه حافظان نظم و امنیت و سردادن شعارهای ساختارشکنانه دست زدند و بدین‌سان کارنامه ننگین وارثان یزیدیان را سیاه و سیاه‌تر نمودند.

اینک ما شرکت‌کنندگان در این تجمع عظیم تاریخی و در سالروز رحلت رسول مهر و  پیامبر رحمت رسول اللّه (صل‌الله علیه و آله و سلم) و شهادت سبط نبی مکرم اسلام، حضرت امام حسن مجتبی (علیه‌السلام)، روز عزای عمومی جهان اسلام در ایران اسلامی، به عنوان ام‌القرای جهان اسلام ، کانون جوشان عشق و ارادت به پیامبر و اهل بیت مطهر پیامبر، در میدان انقلاب گردهم آمده‌ایم تا با اجتماع باشکوه، وحدت‌بخش و دشمن‌شکن خود؛ با تجدید میثاق با آرمان‌های اصیل انقلاب و امامین انقلاب و شهدای والامقام و ضمن قدردانی و تشکر از بصیرت و درایت، صبوری و خویشتنداری ملت شریف ایران ؛ اعلام نفرت و انزجار و برائت از اقدام معدودی فریب خورده و مزدور با  فریادهای کوبندۀ  شعار «اللّه اکبر ـ خامنه‌ای رهبر»  در پایان هر بند از این قطعنامه، مطالبات و مواضع رسمی خود را اعلام می‌نماییم:

۱) ما شرکت‌کنندگان در اجتماع امت محمد (صل‌الله علیه وآله وسلم) حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، به آتش کشیدن مساجد و پرچم جمهوری اسلامی ایران و هتک حرمت نسبت به عفاف حجاب بانوان میهن اسلامی و به شهادت رساندن چند تن از مدافعان امنیت، توسط اغتشاشگران و آشوب‌طلبان  ضددین و حرمت‌شکنِ ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی را که بیانگر عمق توطئه و فتنه علیه نظام جمهوری اسلامی از سوی دشمنان قسم‌خورده و نظام سلطه و صهیونیسم و ناشی از کینه و قصاوت نسبت به اسلام عزیز و عظمت و بیداری مسلمین می‌باشد را محکوم، و از دستگاه‌های مسئول و قوه قضاییه می‌خواهیم، هنجارشکنان و متعرضان به اموال عمومی و نوامیس مردم ، شایعه‌سازان و دروغ‌پردازان در فضای مجازی و حقیقی که امنیت روانی جامعه را به مخاطره می‌اندازند شناسایی، و با آنان قاطعانه برخورد عبرت‌آموز نمایند.

۲) ملت بصیر، هوشیار و صبور ایران اسلامی، خویشتنداری مأموران و حافظان امنیت مردم و کشور، در برخورد با معترضان در روزهای نخستین ناآرامی‌ها را تحسین، و از مجاهدت‌های نیروهای فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (فراجا)، در خط مقدم مبارزه با ناهنجاری‌ها و مقابله با برهم‌زنندگان نظم، امنیت و سلامت جامعه، قدردانی و از خادمان واقعی ملت خواستاریم، با تروریست‌های اجاره‌ای که قصد دارند با حرکات ایذایی و آشوب و بلوا، اقتدار پلیس و آزادی و صلح را به چالش کشیده و نظم و امنیت عمومی را برهم زنند، قاطعانه برخورد نمایند.

۳) امروز با تمام شواهد و قرائن ثابت شده که در پس پرده این جنایات های ددمنشانه، سرویس‌های جاسوسی بیگانه و مرتبطان با برخی سفارتخانه‌ها حضور داشته و برخی افراد ساده‌لوح، فریب تبلیغات دروغین آنها را خورده‌اند. ما از این اجتماع بزرگ امت رسول اللّه (صلی‌اللّه علیه وآله وسلم) به سران سلطه و استکبار جهانی و نفوذی‌ها و مزدورانِ سرسپرده آنان ، قویاً اعلام می‌کنیم اگر دست از جنایات بیشرمانه خود برندارید، باید منتظر پاسخ قاطعانه و مشت محکم مردم صبور، انقلابی و شجاع  و نظام مقتدر اسلامی باشید.

۴) فضای مجازی یله و رها به مسلخ فکر، ایمان و اخلاق جمعی از جوانان این مرز و بوم بدل شده، با انتقاد از کوتاهی‌های گذشته در ساماندهی فضای مجازی و عدم توجه به هشدارهای رهبری معظم انقلاب در این رابطه از مسئولان امر می‌خواهیم جهت ساماندهی فضای مجازی و ارتقای سطح سواد رسانه‌ای تصمیم قاطع و عاجل اتخاذ کرده و هیچگونه کوتاهی در این رابطه پذیرفتنی نیست.

۵) جبهه مشترک کفر و نفاق و الحاد، نقطه قوت نظام اسلامی و رکن رکین انقلاب یعنی اصل مترقی ولایت فقیه را هدف قرار داده‌اند. امروز آمده‌ایم از روح مطهر پیامبر رحمت و کریم اهل‌بیت و امام رئوف، استمداد طلبیده و با ارواح مطهر امام و شهدای گرانقدر دفاع مقدس و مدافعان حرم و حریم و امنیت، تجدید میثاق نموده و ضمن درخواست از دولتمردان برای خدمت هرچه بیشتر و رفع مشکلات مردم  اعلام می‌کنیم که ملت بزرگ ایران خاصه جوانان و نوجوانان این کشور در گام دوم انقلاب در رکاب ولایت سربازی خواهد کرد و به لطف الهی، پرچم این نظام و انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی آن خواهد سپرد و هرگز در این مسیر کوتاهی نخواهد کرد.

وَ لَسْنَا نُرْعِدُ حَتَّی نُوقِعَ ، وَ لَا نُسِیلُ حَتَّی نُمْطِرَ
ما خروش برنمی‌داریم مگر آنکه دست به عمل می‌زنیم و نمی‌باریم مگر آنکه سیل جاری می‌کنیم.

و السلام علیکم و رحمة اللّه و برکاته

  • نویسنده : admin
  • منبع خبر : ایرنا