تعزیرات حکومتی گیلان راننده یک خودروی سواری در رشت به جرم حمل ۱۲ دستگاه ماینر قاچاق به پرداخت بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان گفت : مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با دریافت گزارشی مبنی بر حمل کالای […]

تعزیرات حکومتی گیلان

راننده یک خودروی سواری در رشت به جرم حمل ۱۲ دستگاه ماینر قاچاق به پرداخت بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان گفت : مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با دریافت گزارشی مبنی بر حمل کالای قاچاق در یک خودروی سواری ، به سرعت به محل مورد نظر اعزام شدند.

مرتضی امینی افزود : ۱۲ دستگاه استخراج رمز ارز (ماینر) غیرمجاز از این خودرو کشف و به انبار اداره اموال تملیکی تحویل داده شد.

وی با اشاره به معرفی متهم به اداره کل تعزیرات حکومتی گیلان برای تحقیقات بیشتر، اضافه کرد: به دلیل ارائه نکردن مدارک لازم و مجوز‌ها ، رئیس شعبه رسیدگی کننده ، متهم را علاوه بر ضبط کالای قاچاق کشف شده و توقیف خودرو ، به پرداخت یک میلیارد و ۵۷۲ میلیون و ۴۳۶ هزار ریال جزای نقدی محکوم کرد.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)