هشتمین همایش چادر‌های آسمانی صبح امروز با معرفی فعالان برتر حوزه عفاف و حجاب دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد گیلان صبح امروز درسالن اجتماعات نیروی انتظامی رشت برگزار شد. گیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز گیلان؛ در این همایش از ۱۲ نفر از فعالان نمونه حوزه عفاف و حجاب دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های […]

هشتمین همایش چادر‌های آسمانی صبح امروز با معرفی فعالان برتر حوزه عفاف و حجاب دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد گیلان صبح امروز درسالن اجتماعات نیروی انتظامی رشت برگزار شد.

گردهمایی فعالان حوزه عفاف و حجاب دستگاه‌های اجرایی گیلانگیل خزر به گزارش خبرگزاری صدا وسیمای مرکز گیلان؛ در این همایش از ۱۲ نفر از فعالان نمونه حوزه عفاف و حجاب دستگاه‌های اجرایی و سازمان‌های مردم نهاد، خانواده شهدا، برترین‌های فرهنگی، ورزشی و هنری و فعالان حوزه فضای مجازی و تولید محتوا تجلیل شد.

گردهمایی فعالان حوزه عفاف و حجاب دستگاه‌های اجرایی گیلاننماینده، ولی فقیه در گیلان در این مراسم با بیان اینکه دشمنان همه تلاش و همت‌شان را برای مهار انقلاب به‌کار گرفتند، اما در هیچ عرصه‌ای تاکنون موفق نبودند، گفت: امروز شاهد پایبندی بسیاری از دختران و زنان به حجاب و ارزش‌های اسلامی هستیم و این پایبندی، آرامش را از دشمن گرفته است.

گردهمایی فعالان حوزه عفاف و حجاب دستگاه‌های اجرایی گیلانآیت‌الله رسول فلاحتی افزود: آمریکایی‌ها در طول ۴۰ سال گذشته چندین برابر پول نفت هزینه کرده و با تحریم‌های فراوان به دنبال ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران هستند، اما به رغم این تلاش‌ها ملت ایران با تمام توان مقابله این هجمه‌ها ایستادگی کردند.

سردار عزیزاله ملکی فرمانده انتظامی گیلان هم گفت: هشتمین همایش چادر‌های آسمانی با هدف ترویج و تحکیم عفاف و حجاب، تقویت بنیان خانواده و همچنین تبیین پیامد‌ها و آسیب‌های بدحجابی برگزار شد.

  • نویسنده : گیل خزر