همایش شاعران و اهالی موسیقی هنرمندانی از سراسر کشور به مدت ۳ روز در زیباکنار علاوه بر اجرای شعر و موسیقی به نقد و بررسی آثار خواهند پرداخت. گیله خزر به نقل از صداوسیمای گیلان ؛ دبیر همایش شاعران و موسیقی دانان برگزاری این همایش را در راستای تحول حوزه موسیقی رسانه ملی عنوان کرد و […]

همایش شاعران و اهالی موسیقی

هنرمندانی از سراسر کشور به مدت ۳ روز در زیباکنار علاوه بر اجرای شعر و موسیقی به نقد و بررسی آثار خواهند پرداخت.

گیله خزر به نقل از صداوسیمای گیلان ؛ دبیر همایش شاعران و موسیقی دانان برگزاری این همایش را در راستای تحول حوزه موسیقی رسانه ملی عنوان کرد و گفت: هنرمندانی از سراسر کشور به مدت ۳ روز در زیباکنار علاوه بر اجرای شعر و موسیقی به نقد و بررسی آثار خواهند پرداخت.

ملکوتی افزود : در روز نخست این همایش شاعرانی از ایران و پاکستان شعر خواندند و گروههای موسیقی نیز قطعه های سنتی و محلی اجرا کردند.

قائم مقام رئیس رسانه ملی در افتتاحیه همایش شاعران و اهالی موسیقی که در زیباکنار رشت برگزار شد با بیان اینکه یکی از ویژگی های شاخص شهدا دور بودن خوف و حزن از دلشان بود افزود: هنرمندان واقعیِ هم مسیر با شهدا، ترس و اندوه را از جامعه دور می کنند.

وحید جلیلی با اشاره به تلاش دشمنان برای تجزیه جغرافیایی و فرهنگی ایران ، افزود: بدخواهان همواره به دنبال ایجاد حس تنفر نسبت به کسانی هستند که نقشه و توهمات آنها را نقش برآب می کنند.

وی با بیان اینکه معاندان به جنگ با هویت ایران آمده اند نه صرفا جنگ با جمهوری اسلامی ، گفت: دشمنانی مانند بن سلمان به دنبال جبران شکست هایی هستند که در تاریخ اسلام از شیعیان و ایرانیان متحمل شده اند.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)