انزلی- دبیرفدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی با بیان اینکه گیلان به قطب ورزش‌های دریایی و ساحلی کشور تبدیل می‌شود، گفت: برگزاری این بازی‌های در گیلان منجر به تقویت اشتغال گردشگری می شود. گیل خزر به گزارش خبرنگار مهر، علی تاجبخش عصر پنجشنبه در آئین نخستین جشنواره ورزش‌های دریایی و ساحلی شمال کشور در انزلی، اظهار کرد: جوان […]

انزلی- دبیرفدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی با بیان اینکه گیلان به قطب ورزش‌های دریایی و ساحلی کشور تبدیل می‌شود، گفت: برگزاری این بازی‌های در گیلان منجر به تقویت اشتغال گردشگری می شود.

گیل خزر به گزارش خبرنگار مهر، علی تاجبخش عصر پنجشنبه در آئین نخستین جشنواره ورزش‌های دریایی و ساحلی شمال کشور در انزلی، اظهار کرد: جوان گرایی در بخش‌های مختلف مدیریتی و اجرایی منجر به توسعه و پیشرفت می‌شود.

وی، ظرفیت ورزش‌های دریایی و ساحلی گیلان را ارزشمند برشمرد و افزود: وجود گیلان در شاهراه دریایی و سواحلی کشورهای حاشیه خزر قرار دارد و این ظرفیت می‌تواند به توسعه ورزش دریایی و ساحلی استان کمک کند.

دبیر فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی با بیان اینکه گیلان به قطب ورزش‌های دریایی و ساحلی کشور تبدیل می‌شود، گفت: برگزاری بازی‌های دریایی و ساحلی در گیلان منجر به شور و نشاط و تقویت اشتغال گردشگری در استان می‌شود.

تاجبخش با بیان اینکه ورزش‌های دریایی و ساحلی گستردگی‌های فراوانی دارد، اضافه کرد: ورزش‌های دریایی و ساحلی دارای توانمندی‌ها و قابلیت‌های بسیار خوبی است که باید به آن پرداخت.

وی با تاکید بر ایجاد شور و نشاط اجتماعی در جامعه، افزود: انجام ورزش‌های دریایی و ساحلی پیش نیاز نشاط اجتماعی است.

  • نویسنده : گیله خزر (گیل خزر)